גדר סולארית – ביטחון פיסי וביטחון כלכלי ליישובים ולחקלאים

חקלאים ויישובים שרוצים ליצור לעצמם הכנסה נוספת ולנצל באופן מיטבי את השטח שברשותם יכולים להתקין כיום גדר סולארית – פיתוח טכנולוגי-חקלאי חדש בישראל. באמצעות הגדר ניתן לייצר חשמל, ליצור עצמאות אנרגטית ולמקסם את פוטנציאל השימוש בשטח באופן שעד לפיתוח הגדר לא היה אפשרי. יתרה מכך, על הגדר ניתן להתקין אמצעי ביטחון ובקרה שמספקים ליישוב הגנה משודרגת ומתקדמת. המשיכו לקרוא בשביל לקבל את הפרטים החשובים ביותר.

מהי גדר סולארית?

גדר סולארית היא גדר המאפשרת ייצור חשמל. מדובר בפיתוח טכנולוגי חדשני בתחום החקלאות – ובפרט בישראל. הגדר מורכבת בין היתר גם מפאנלים סולאריים מאונכים שקולטים את קרני השמש גם בזווית חדות ומאפשרים הן גידור ותחימה ככל גדר אחרת והן ייצור אנרגיה סולארית כמו מערכות סולאריות אחרות בשוק.

למי מיועדת גדר סולארית?

גדר סולארית מיועדת בעיקר לחקלאים, מפעלים, יישובים, קיבוצים ומושבים בעלי שטחים פתוחים ושטחים חקלאיים שמעוניינים בניצול מיטבי, יעיל ומודרני של השטח החקלאי שברשותם מבלי להפריע לחי ולצומח.

מדוע כדאי לכם להתקין גדר סולארית?

התקנת הגדר תספק לכם אינספור יתרונות חשובים ותעשה זאת באופן יום-יומי. זה מה שתרוויחו מהתקנת גדר סולארית סביב ובתוך השטח שברשותכם:

 • ביטחון היקפי – גדר סולארית מספקת ביטחון פיזי עבור האנשים ועבור הרכוש, הציוד והגידולים החקלאיים המגודרים על-ידה. ניתן להתקין עליה אמצעי ביטחון לשדרוג הביטחון ההיקפי כמו מצלמות אבטחה מתקדמות וחיישני תנועה.

 • חיסכון בחשמל ועצמאות אנרגטית – באמצעות גדר סולארית תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל ואף ליצור באופן תיאורטי מצב של עצמאות אנרגטית בו אינכם מסתמכים על אספקת חשמל מטעם חברת החשמל אלא על ייצור עצמי בלבד.

 • יצירת הכנסה נוספת – תוכלו ליצור לעצמכם מקור הכנסה נוסף על ידי מכירת החשמל לחברת החשמל.

 • מקסום פוטנציאל השימוש בשטח – הגדר האנכית מנצלת את השטח באופן מיטבי וחסכוני ותאפשר לכם להפיק חשמל וערך כלכלי כמעט מבלי לתפוס מקום נוסף.

 • רציפות באספקת החשמל ליישוב – תוכלו להתקין על הגדר אמצעי לאגירת האנרגיה המופקת וכך למנוע מצב של הפסקה זמנית באספקת החשמל.

 • שמירת החום הדרוש לגידולים החקלאיים – החשמל המופק מהגדר יספק לגידולים החקלאיים שלכם את החום הדרוש לגידולם ללא חשש מהפרעה באספקה.  

 • תאורה ליישוב – באפשרותכם להתקין על הגדר מערכת תאורה שתספק לכם תאורה בשעות הלילה.

 • מערכת כריזה ליישוב – על הגדר תוכלו להתקין גם מערכת כריזה לצרכים שונים.

 • שמירה על איכות סביבה – אנרגיה סולארית הינה אנרגיה מתחדשת ואנרגיה ירוקה שלא מזיקה לסביבה, לאדם ולבעלי החיים ובאופן כללי לא מפריעה ליצורים החיים.

 • שדרוג הגדר הקיימת – גדר סולארית תאפשר לכם להתחדש, לשדרג את הגדר הקיימת לסטנדרט הגידור הגבוה ביותר ולהפוך את הגדר לרב-תכליתית.

 • טעינת רכבים חשמליים – תוכלו לחבר את הגדר לעמדה לטעינת רכבים חשמליים וכך לנצל טוב יותר את התועלת הטמונה בשימוש בה ואת פוטנציאל השמירה על איכות הסביבה.

כיצד ניתן להתקין גדר סולארית?

אם אתם מתעניינים בהתקנה מקצועית של גדר סולארית בשטח שלכם – אנחנו כאן בשבילכם. חברת "סלע תשתיות" מתמחה בכל הקשור למערכות סולאריות מסחריות והיא הראשונה להביא לישראל את אחד הפיתוחים הטכנולוגיים-חקלאיים החדשניים ביותר. דרכנו תוכלו לקבל את הטכנולוגיה בליווי אישי ומלא מרגע קבלת טופס 4 ועד אישור חברת החשמל ותיהנו מניסיון של יותר מעשור בתחום האנרגיה הירוקה והמתחדשת. צוות עתיר ידע וניסיון עומד לרשותכם בכל שאלה – צרו קשר כאן בשביל לערוך שיחת ייעוץ עם המומחים שלנו.