גדר סולארית – ביטחון פיסי וכלכלי ליישובים ולחקלאים

השאירו פרטים

חקלאים ויישובים שרוצים ליצור לעצמם הכנסה נוספת ולנצל באופן מיטבי את השטח שברשותם יכולים להתקין כיום גדר סולארית – פיתוח טכנולוגי-חקלאי חדש בישראל. באמצעות הגדר ניתן לייצר חשמל, ליצור עצמאות אנרגטית ולמקסם את פוטנציאל השימוש בשטח באופן שעד לפיתוח הגדר לא היה אפשרי. יתרה מכך, על הגדר ניתן להתקין אמצעי ביטחון ובקרה שמספקים ליישוב הגנה משודרגת ומתקדמת. המשיכו לקרוא בשביל לקבל את הפרטים החשובים ביותר.

מערכת סולארית

מהי גדר סולארית?

ברוכים הבאים לעתיד האנרגיה הירוקה – הגדר הסולארית. טכנולוגיה חדשה ומתקדמת להפקת אנרגיה בר-קיימא שמשלבת התייעלות כלכלית ושיפור תנאי הביטחון ביישוב.

הגדר מורכבת מפאנלים סולאריים מאונכים שקולטים את קרני השמש גם בזוויות חדות. הגדר הסולארית מאפשרת קודם כל חיסכון אנרגטי, כמובן, אך גם משמשת כאמצעי בטיחות מוגבר ליישוב המגורים.

מערכת סולארית

למי מיועדת גדר סולארית?

היתרון המשמעותי ביותר של הגדר הסולארית הוא שהיא לא מצריכה שטחים גדולים פתוחים, והיא מיועדת בעיקר לחקלאים, מפעלים, יישובים, קיבוצים ומושבים.

הגדר הסולארית מאפשרת לכל יישוב מגודר לנצל ולייעל את השטח (הקטן באופן יחסי) המוקדש בלאו הכי לגדר התוחמת את היישוב- לאפיק הכנסה יעיל, ירוק, מודרני ובטיחותי.

מדוע כדאי לכם להתקין גדר סולארית?

התקנת הגדר תספק לכם אינספור יתרונות חשובים ותעשה זאת באופן יום-יומי. זה מה שתרוויחו מהתקנת גדר סולארית סביב ובתוך השטח שברשותכם:

  ביטחון היקפי

  גדר סולארית מספקת ביטחון פיזי עבור האנשים ועבור הרכוש, הציוד והגידולים החקלאיים המגודרים על-ידה. ניתן להתקין עליה אמצעי ביטחון לשדרוג הביטחון ההיקפי כמו מצלמות אבטחה מתקדמות וחיישני תנועה.

  שדרוג הגדר הקיימת

  גדר סולארית תאפשר לכם להתחדש, לשדרג את הגדר הקיימת לסטנדרט הגידור הגבוה ביותר ולהפוך את הגדר לרב-תכליתית.

  תאורה ליישוב

  באפשרותכם להתקין על הגדר מערכת תאורה שתספק לכם תאורה בשעות הלילה.

  שמירה על איכות סביבה

  אנרגיה סולארית הינה אנרגיה מתחדשת ואנרגיה ירוקה שלא מזיקה לסביבה, לאדם ולבעלי החיים ובאופן כללי לא מפריעה ליצורים החיים.

  מערכת כריזה ליישוב

  על הגדר תוכלו להתקין גם מערכת כריזה לצרכים שונים.

  שמירת החום הדרוש לגידולים החקלאיים

  החשמל המופק מהגדר יספק לגידולים החקלאיים שלכם את החום הדרוש לגידולם ללא חשש מהפרעה באספקה.  

  רציפות באספקת החשמל ליישוב

  תוכלו להתקין על הגדר אמצעי לאגירת האנרגיה המופקת וכך למנוע מצב של הפסקה זמנית באספקת החשמל.

  יתרונות כלכליים

  חיסכון בחשמל ועצמאות אנרגטית

  באמצעות גדר סולארית תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל ואף ליצור באופן תיאורטי מצב של עצמאות אנרגטית בו אינכם מסתמכים על אספקת חשמל מטעם חברת החשמל אלא על ייצור עצמי בלבד.

  יצירת הכנסה נוספת

  תוכלו ליצור לעצמכם מקור הכנסה נוסף על ידי מכירת החשמל לחברת החשמל.

  מקסום פוטנציאל השימוש בשטח

  הגדר האנכית מנצלת את השטח באופן מיטבי וחסכוני ותאפשר לכם להפיק חשמל וערך כלכלי כמעט מבלי לתפוס מקום נוסף.

  טעינת רכבים חשמליים

  תוכלו לחבר את הגדר לעמדה לטעינת רכבים חשמליים וכך לנצל טוב יותר את התועלת הטמונה בשימוש בה ואת פוטנציאל השמירה על איכות הסביבה.

  כיצד ניתן להתקין גדר סולארית?

  אם אתם מתעניינים בהתקנה מקצועית של גדר סולארית בשטח שלכם – אנחנו כאן בשבילכם. חברת "סלע תשתיות" מתמחה בכל הקשור למערכות סולאריות מסחריות והיא הראשונה להביא לישראל את אחד הפיתוחים הטכנולוגיים-חקלאיים החדשניים ביותר. דרכנו תוכלו לקבל את הטכנולוגיה בליווי אישי ומלא מרגע קבלת טופס 4 ועד אישור חברת החשמל ותיהנו מניסיון של יותר מעשור בתחום האנרגיה הירוקה והמתחדשת. צוות עתיר ידע וניסיון עומד לרשותכם בכל שאלה – צרו קשר כאן בשביל לערוך שיחת ייעוץ עם המומחים שלנו.

  לקריאה על חממה סולארית לחצו כאן >>

  וגם על חווה סולארית

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מאמרים נוספים

  מערכת סולארית

  שדה סולארי – מערכת סולארית רווחית בשטח הפרטי או המסחרי שלכם

  שם נוסף לשדה סולארי הוא חווה סולארית ומשמעותם מערכת סולארית גדולה אשר מוקמת בשטח פתוח. כל מי שיש בידם עתודות קרקע נרחבות יכולים לבחור לנצל את השטח לצורך הקמת שדה סולארי. עבור גורמים עסקיים ואנשים פרטיים רבים מדובר בהחלטה חכמה אשר טומנת בחובה תועלת ויתרונות משמעותיים לטווח הארוך, כמו הגעה לעצמאות אנרגטית, הפקת מקור הכנסה

  קרא עוד ›
  גגות ברקע של שקיעה

  מערכת סולארית לשטח מסחרי או חקלאי – כל האפשרויות הקיימות לכל המצבים ובכל הגדלים

  עם התקדמות המגמה הירוקה מתקדמת גם הטכנולוגיה הירוקה – ובפרט טכנולוגיה המשמשת להפקת אנרגיה ירוקה מהשמש. כיום ניתן לתכנן ולהתקין מגוון של מערכות סולאריות, בין אם מדובר במערכת סולארית לשטח פתוח או במערכת סולארית המותקנת על-גג מבנה חקלאי או מסחרי, ובין אם מדובר בשטח מסחרי או חקלאי קטן, בינוני או גדול.  במאמר זה נעמוד על

  קרא עוד ›
  בית

  תכנון מערכת סולארית – כיצד תקימו מערכת שתפיק עבורכם את המיטב? רק כך

  בין אם מדובר בהקמת מערכת סולארית ביתית או מסחרית, קטנה או גדולה, על גג מבנה או בשטח פתוח – כל הקמה צריכה להתחיל בתכנון מדויק, קפדני ומותאם-אישית לחלוטין. ישנם פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון וכל מקרה לגופו. זאת על-מנת להבטיח שהמערכת תפיק את מירב האנרגיה עבורכם, ובאופן היעיל ביותר, וכתוצאה מכך גם את מירב החיסכון

  קרא עוד ›
  דילוג לתוכן