רוצים לעבור לעצמאות סולארית? להיות ללא תלות בגורמים חיצוניים כמו חברת חשמל? בואו לשמוע על מערכות אגירה

גדר סולארית – ביטחון פיסי וכלכלי ליישובים ולחקלאים

השאירו פרטים

חקלאים ויישובים שרוצים ליצור לעצמם הכנסה נוספת ולנצל באופן מיטבי את השטח שברשותם יכולים להתקין כיום גדר סולארית – פיתוח טכנולוגי-חקלאי חדש בישראל. באמצעות הגדר ניתן לייצר חשמל, ליצור עצמאות אנרגטית ולמקסם את פוטנציאל השימוש בשטח באופן שעד לפיתוח הגדר לא היה אפשרי. יתרה מכך, על הגדר ניתן להתקין אמצעי ביטחון ובקרה שמספקים ליישוב הגנה משודרגת ומתקדמת. המשיכו לקרוא בשביל לקבל את הפרטים החשובים ביותר.

גדר סולארית

מהי גדר סולארית?

ברוכים הבאים לעתיד האנרגיה הירוקה – הגדר הסולארית. טכנולוגיה חדשה ומתקדמת להפקת אנרגיה בר-קיימא שמשלבת התייעלות כלכלית ושיפור תנאי הביטחון ביישוב. הגדר מורכבת מפאנלים סולאריים מאונכים שקולטים את קרני השמש גם בזוויות חדות. הגדר הסולארית מאפשרת קודם כל חיסכון אנרגטי, כמובן, אך גם משמשת כאמצעי בטיחות מוגבר ליישוב המגורים.

מערכת סולארית

למי מיועדת גדר סולארית?

היתרון המשמעותי ביותר של הגדר הסולארית הוא שהיא לא מצריכה שטחים גדולים פתוחים, והיא מיועדת בעיקר לחקלאים, מפעלים, יישובים, קיבוצים ומושבים.

הגדר הסולארית מאפשרת לכל יישוב מגודר לנצל ולייעל את השטח (הקטן באופן יחסי) המוקדש בלאו הכי לגדר התוחמת את היישוב- לאפיק הכנסה יעיל, ירוק, מודרני ובטיחותי.

מדוע כדאי לכם להתקין גדר סולארית?

התקנת הגדר תספק לכם אינספור יתרונות חשובים ותעשה זאת באופן יום-יומי. זה מה שתרוויחו מהתקנת גדר סולארית סביב ובתוך השטח שברשותכם:

  ביטחון היקפי

  גדר סולארית מספקת ביטחון פיזי עבור האנשים ועבור הרכוש, הציוד והגידולים החקלאיים המגודרים על-ידה. ניתן להתקין עליה אמצעי ביטחון לשדרוג הביטחון ההיקפי כמו מצלמות אבטחה מתקדמות וחיישני תנועה.

  שדרוג הגדר הקיימת

  גדר סולארית תאפשר לכם להתחדש, לשדרג את הגדר הקיימת לסטנדרט הגידור הגבוה ביותר ולהפוך את הגדר לרב-תכליתית.

  תאורה ליישוב

  באפשרותכם להתקין על הגדר מערכת תאורה שתספק לכם תאורה בשעות הלילה.

  שמירה על איכות סביבה

  אנרגיה סולארית הינה אנרגיה מתחדשת ואנרגיה ירוקה שלא מזיקה לסביבה, לאדם ולבעלי החיים ובאופן כללי לא מפריעה ליצורים החיים.

  מערכת כריזה ליישוב

  על הגדר תוכלו להתקין גם מערכת כריזה לצרכים שונים.

  שמירת החום הדרוש לגידולים החקלאיים

  החשמל המופק מהגדר יספק לגידולים החקלאיים שלכם את החום הדרוש לגידולם ללא חשש מהפרעה באספקה.  

  רציפות באספקת החשמל ליישוב

  תוכלו להתקין על הגדר אמצעי לאגירת האנרגיה המופקת וכך למנוע מצב של הפסקה זמנית באספקת החשמל.

  יתרונות כלכליים

  חיסכון בחשמל ועצמאות אנרגטית

  באמצעות גדר סולארית תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל ואף ליצור באופן תיאורטי מצב של עצמאות אנרגטית בו אינכם מסתמכים על אספקת חשמל מטעם חברת החשמל אלא על ייצור עצמי בלבד.

  יצירת הכנסה נוספת

  תוכלו ליצור לעצמכם מקור הכנסה נוסף על ידי מכירת החשמל לחברת החשמל.

  מקסום פוטנציאל השימוש בשטח

  הגדר האנכית מנצלת את השטח באופן מיטבי וחסכוני ותאפשר לכם להפיק חשמל וערך כלכלי כמעט מבלי לתפוס מקום נוסף.

  טעינת רכבים חשמליים

  תוכלו לחבר את הגדר לעמדה לטעינת רכבים חשמליים וכך לנצל טוב יותר את התועלת הטמונה בשימוש בה ואת פוטנציאל השמירה על איכות הסביבה.

  כיצד ניתן להתקין גדר סולארית?

  אם אתם מתעניינים בהתקנה מקצועית של גדר סולארית בשטח שלכם – אנחנו כאן בשבילכם. חברת "סלע תשתיות" מתמחה בכל הקשור למערכות סולאריות מסחריות והיא הראשונה להביא לישראל את אחד הפיתוחים הטכנולוגיים-חקלאיים החדשניים ביותר. דרכנו תוכלו לקבל את הטכנולוגיה בליווי אישי ומלא מרגע קבלת טופס 4 ועד אישור חברת החשמל ותיהנו מניסיון של יותר מעשור בתחום האנרגיה הירוקה והמתחדשת. צוות עתיר ידע וניסיון עומד לרשותכם בכל שאלה – צרו קשר כאן בשביל לערוך שיחת ייעוץ עם המומחים שלנו.

  לקריאה על חממה סולארית לחצו כאן >>

  וגם על חווה סולארית

  שאלות נפוצות:

  עדיין אין אישורים להקמת גדר סולארית, אך בקרוב ניתן יהיה להתקין גדר סולארית במקום הגדר הקיימת. באופן זה תוכלו לשדרג את הגדר שלכם לסטנדרט הגידור הגבוה ביותר ולנצל את השטח שהיא בלאו הכי תופסת באופן מתקדם ואפקטיבי הרבה יותר – גדר סולארית היא גדר רב-תכליתית.  

  עוד אין אישורים רשמיים להקמת גדר, אך בעתיד הקרוב יוכלו יישובים, קיבוצים, מפעלים ומושבים להקים גדר סולארית או לחילופין להסב גדר ביטחון קיימת לגדר סולארית. 

  מידע נוסף 

  אופן התקנת גדר סולארית

  מענה EPC שלם כולל כל מה שצריך בליווי אישי מלא, לרבות ייעוץ, תכנון בהתאמה אישית, התקנה, ניטור ותחזוקה

  מיקום המערכת

  מסביב ליישובים, קיבוצים, מפעלים ומושבים

  יתרונות התקנת גדר סולארית

  ביטחון היקפי מתקדם, חיסכון בהוצאות החשמל, יצירת אפיק של הכנסה פסיבית, תרומה לאיכות הסביבה, שמירת החום הדרוש לגידולים החקלאיים, רציפות באספקת החשמל, מיקסום אידיאלי של השטח, אפשרות להתקין מגוון מערכות נוספות על הגדר כמו מערכת תאורה, מערכת כריזה, מצלמות אבטחה וחיישני תנועה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מאמרים נוספים

  מערכת סולארית

  מערכת סולארית לעסק – לשמש יש פוטנציאל עסקי גדול. אל תפספסו אותו

  בנוסף ליתרונות שמגלמת כל מערכת סולארית, לרבות מערכות סולאריות ביתיות, מערכת סולארית לעסק מגלמת מספר יתרונות ספציפיים ומשמעותיים לבעלי חברות ועסקים. עוד ועוד עסקים רותמים את קרני השמש לצורך טובת הסביבה וטובתם העסקית. במאמר זה נעסוק על מה שתרוויחו בתור בעלי חברות ועסקים ע"י הקמת מערכת סולארית, נפרט סוגים שונים של מערכות סולאריות רלוונטיות לכם

  קרא עוד ›
  מערכות סולאריות

  פאנלים סולאריים לבית – כ-128 ש"ח הכנסה בשנה לכל מטר רבוע של גג

  התקנת מערכת סולארית ביתית מעניינת אנשים רבים בישראל. פאנלים סולאריים לבית מגלמים אינספור יתרונות חשובים והמודעות לתועלת ולחשיבות שלהם הולכת וגוברת עם הזמן. אין צורך בשטח אדיר – מספיקים כ-60 מ"ר של גג על מנת לרתום את יתרונות השמש לטובתכם האישית – ולטובת הסביבה. במאמר זה נפרט כמה מהבשורות האחרונות בעולם האנרגיה הסולארית ונספק לבעלי

  קרא עוד ›
  מערכת סולארית

  התקנת פאנלים סולאריים באופן אידיאלי לצורך הפקת הכנסות ורווחים מקסימאליים

  כיצד ביכולתכם לוודא שהמערכת הסולארית שתתקינו אכן תספק לכם ביצועים מקסימאליים לאורך זמן ותמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג או בשטח שברשותכם? שימו לב ל-4 הנקודות הקריטיות הבאות בנוגע להתקנת פאנלים סולאריים. אם תדאגו שהן מיושמות בזמן שמותקנים עבורכם פאנלים סולאריים חדשים תוכלו למקסם הכנסות ורווחים.  1. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום תחום האנרגיה הסולארית

  קרא עוד ›
  דילוג לתוכן