גדר סולארית – ביטחון פיסי וכלכלי ליישובים ולחקלאים

השאירו פרטים

חקלאים ויישובים שרוצים ליצור לעצמם הכנסה נוספת ולנצל באופן מיטבי את השטח שברשותם יכולים להתקין כיום גדר סולארית – פיתוח טכנולוגי-חקלאי חדש בישראל. באמצעות הגדר ניתן לייצר חשמל, ליצור עצמאות אנרגטית ולמקסם את פוטנציאל השימוש בשטח באופן שעד לפיתוח הגדר לא היה אפשרי. יתרה מכך, על הגדר ניתן להתקין אמצעי ביטחון ובקרה שמספקים ליישוב הגנה משודרגת ומתקדמת. המשיכו לקרוא בשביל לקבל את הפרטים החשובים ביותר.

גדר סולארית

מהי גדר סולארית?

ברוכים הבאים לעתיד האנרגיה הירוקה – הגדר הסולארית. טכנולוגיה חדשה ומתקדמת להפקת אנרגיה בר-קיימא שמשלבת התייעלות כלכלית ושיפור תנאי הביטחון ביישוב. הגדר מורכבת מפאנלים סולאריים מאונכים שקולטים את קרני השמש גם בזוויות חדות. הגדר הסולארית מאפשרת קודם כל חיסכון אנרגטי, כמובן, אך גם משמשת כאמצעי בטיחות מוגבר ליישוב המגורים.

מערכת סולארית

למי מיועדת גדר סולארית?

היתרון המשמעותי ביותר של הגדר הסולארית הוא שהיא לא מצריכה שטחים גדולים פתוחים, והיא מיועדת בעיקר לחקלאים, מפעלים, יישובים, קיבוצים ומושבים.

הגדר הסולארית מאפשרת לכל יישוב מגודר לנצל ולייעל את השטח (הקטן באופן יחסי) המוקדש בלאו הכי לגדר התוחמת את היישוב- לאפיק הכנסה יעיל, ירוק, מודרני ובטיחותי.

מדוע כדאי לכם להתקין גדר סולארית?

התקנת הגדר תספק לכם אינספור יתרונות חשובים ותעשה זאת באופן יום-יומי. זה מה שתרוויחו מהתקנת גדר סולארית סביב ובתוך השטח שברשותכם:

  ביטחון היקפי

  גדר סולארית מספקת ביטחון פיזי עבור האנשים ועבור הרכוש, הציוד והגידולים החקלאיים המגודרים על-ידה. ניתן להתקין עליה אמצעי ביטחון לשדרוג הביטחון ההיקפי כמו מצלמות אבטחה מתקדמות וחיישני תנועה.

  שדרוג הגדר הקיימת

  גדר סולארית תאפשר לכם להתחדש, לשדרג את הגדר הקיימת לסטנדרט הגידור הגבוה ביותר ולהפוך את הגדר לרב-תכליתית.

  תאורה ליישוב

  באפשרותכם להתקין על הגדר מערכת תאורה שתספק לכם תאורה בשעות הלילה.

  שמירה על איכות סביבה

  אנרגיה סולארית הינה אנרגיה מתחדשת ואנרגיה ירוקה שלא מזיקה לסביבה, לאדם ולבעלי החיים ובאופן כללי לא מפריעה ליצורים החיים.

  מערכת כריזה ליישוב

  על הגדר תוכלו להתקין גם מערכת כריזה לצרכים שונים.

  שמירת החום הדרוש לגידולים החקלאיים

  החשמל המופק מהגדר יספק לגידולים החקלאיים שלכם את החום הדרוש לגידולם ללא חשש מהפרעה באספקה.  

  רציפות באספקת החשמל ליישוב

  תוכלו להתקין על הגדר אמצעי לאגירת האנרגיה המופקת וכך למנוע מצב של הפסקה זמנית באספקת החשמל.

  יתרונות כלכליים

  חיסכון בחשמל ועצמאות אנרגטית

  באמצעות גדר סולארית תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל ואף ליצור באופן תיאורטי מצב של עצמאות אנרגטית בו אינכם מסתמכים על אספקת חשמל מטעם חברת החשמל אלא על ייצור עצמי בלבד.

  יצירת הכנסה נוספת

  תוכלו ליצור לעצמכם מקור הכנסה נוסף על ידי מכירת החשמל לחברת החשמל.

  מקסום פוטנציאל השימוש בשטח

  הגדר האנכית מנצלת את השטח באופן מיטבי וחסכוני ותאפשר לכם להפיק חשמל וערך כלכלי כמעט מבלי לתפוס מקום נוסף.

  טעינת רכבים חשמליים

  תוכלו לחבר את הגדר לעמדה לטעינת רכבים חשמליים וכך לנצל טוב יותר את התועלת הטמונה בשימוש בה ואת פוטנציאל השמירה על איכות הסביבה.

  כיצד ניתן להתקין גדר סולארית?

  אם אתם מתעניינים בהתקנה מקצועית של גדר סולארית בשטח שלכם – אנחנו כאן בשבילכם. חברת "סלע תשתיות" מתמחה בכל הקשור למערכות סולאריות מסחריות והיא הראשונה להביא לישראל את אחד הפיתוחים הטכנולוגיים-חקלאיים החדשניים ביותר. דרכנו תוכלו לקבל את הטכנולוגיה בליווי אישי ומלא מרגע קבלת טופס 4 ועד אישור חברת החשמל ותיהנו מניסיון של יותר מעשור בתחום האנרגיה הירוקה והמתחדשת. צוות עתיר ידע וניסיון עומד לרשותכם בכל שאלה – צרו קשר כאן בשביל לערוך שיחת ייעוץ עם המומחים שלנו.

  לקריאה על חממה סולארית לחצו כאן >>

  וגם על חווה סולארית

  שאלות נפוצות:

  ניתן להתקין גדר סולארית במקום הגדר הקיימת. באופן זה תוכלו לשדרג את הגדר שלכם לסטנדרט הגידור הגבוה ביותר ולנצל את השטח שהיא בלאו הכי תופסת באופן מתקדם ואפקטיבי הרבה יותר – גדר סולארית היא גדר רב-תכליתית.  

  כל יישוב, קיבוץ, מפעל ומושב המעוניינים להקים גדר או לחילופין אלו שכבר יש להם גדר ביטחון שתוחמת ומאבטחת את השטח.

  מידע נוסף 

  אופן התקנת גדר סולארית

  מענה EPC שלם כולל כל מה שצריך בליווי אישי מלא, לרבות ייעוץ, תכנון בהתאמה אישית, התקנה, ניטור ותחזוקה

  מיקום המערכת

  מסביב ליישובים, קיבוצים, מפעלים ומושבים

  יתרונות התקנת גדר סולארית

  ביטחון היקפי מתקדם, חיסכון בהוצאות החשמל, יצירת אפיק של הכנסה פסיבית, תרומה לאיכות הסביבה, שמירת החום הדרוש לגידולים החקלאיים, רציפות באספקת החשמל, מיקסום אידיאלי של השטח, אפשרות להתקין מגוון מערכות נוספות על הגדר כמו מערכת תאורה, מערכת כריזה, מצלמות אבטחה וחיישני תנועה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מאמרים נוספים

  מערכת סולארית

  התקנת פאנלים סולאריים באופן אידיאלי לצורך הפקת הכנסות ורווחים מקסימאליים

  כיצד ביכולתכם לוודא שהמערכת הסולארית שתתקינו אכן תספק לכם ביצועים מקסימאליים לאורך זמן ותמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג או בשטח שברשותכם? שימו לב ל-4 הנקודות הקריטיות הבאות בנוגע להתקנת פאנלים סולאריים. אם תדאגו שהן מיושמות בזמן שמותקנים עבורכם פאנלים סולאריים חדשים תוכלו למקסם הכנסות ורווחים.  1. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום תחום האנרגיה הסולארית

  קרא עוד ›
  מערכת סולארית

  התקנת גגות סולאריים – כל המספרים והתשובות שאתם מחפשים מחכים לכם בפנים

  ב-10 שנות הניסיון שלנו ערכנו פגישות ייעוץ רבות עם גורמים שרצו להצטרף גם הם למהפכת האנרגיה הירוקה. במהלך הפגישות הללו הם שאלו אותנו שאלות חשובות לפני שהם קיבלו החלטה בדבר התקנת מערכת סולארית חדשה על הגג הביתי או המסחרי שלהם. ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר והתשובות המדויקות ביותר שניתן לתת להן + מידע חשוב

  קרא עוד ›
  פאנל סולארי

  המסלול הירוק של חברת החשמל – היום קל, מהיר ומשתלם מתמיד להתקין מערכת סולארית ביתית

  עד לא מזמן, אנשים פרטיים אשר רצו להתקין מערכת סולארית ביתית קטנה היו צריכים להמתין מספר חודשים עד לקבלת האישור מחברת החשמל, להגיש מסמכים רבים ולעסוק בביורוקרטיה מורכבת. המסלול הירוק של חברת חשמל מאפשר להם לקבל אישור מיידי כך שרישוי המערכת הופך לפשוט וקל מתמיד ותהליך חיבור מערכת סולארית לרשת החשמל הופך כולו לקצר וגם

  קרא עוד ›
  דילוג לתוכן