התקנת מערכות סולאריות

התקנת פאנלים סולאריים

כדי להבין למה התקנת מערכות סולאריות היא מהפכנית לכל משבר האנרגיה והאקלים כל מה שצריך לעשות זה להבין את התהליך הפשוט והגאוני של הפיכת אור השמש לאנרגיה זמינה לנו כחשמל. משבר האקלים הוא זה שדוחף אנשים להמציא טכנולוגיות שמשמשות אותנו להפיק אנרגיה מבלי לזהם את הסביבה ואת כדור הארץ. כמובן שמלבד השימוש באנרגיה מתחדשת אנחנו יכולים להרוויח מזה גם חיסכון ניכר בעלויות. כאשר השמש היא זאת שמניעה את כל התהליך זה רק מתבקש להחליף כמה שיותר את החשמל המזהם שלנו מדלקים פוסיליים כמו פחם ונפט לאנרגיה שמתבססת על אנרגיה שקיימת בטבע ואין לה פליטות פחמניות שמזהמות את האוויר, מגבירות את אפקט החממה ופוגעת בשכבת האוזון. התקנת פאנלים סולארים היא הפתרון לכל זה והיא הולכת ומתקדמת בכל העולם ובעיקר בישראל, שבה יש שפע של שמש רוב השנה.

מה חשוב לדעת על אנרגיה ירוקה?

אנרגיה ירוקה היא אנרגיה נקייה שאינה מזהמת והיא חייבת להיות ממקור מתחדש. כלומר, לא נפט ומוצריו שמתכלים והולכים ואינם מתחדשים לעולם כי המאגרים שלהם מוגבלים. זוהי אנרגיה שגם כאשר היא מתחדשת היא אינה מזהמת משום שאור אינו מזהם ואינו יוצר פליטות, גם לא כאשר מנצלים אותו בטכנולוגיה מתוחכמת כדי ליצור חשמל וכך אפשר לספק את כל הצרכים מאנרגיה זאת מבלי שיצטרכו להשפיע לרעה על זיהום הסביבה ועל כדור הארץ. הפתרון של מערכות סולאריות הוא פתרון גאוני שמתאים כיום למערכות יחסית קטנות כמו משק בית. לכן, מערכת סולארית ביתית היא אפשרית בכל בית כאשר יש גג שמאפשר להתקין מערכת כזאת.

המטרה שלנו – להתקין כמה שיותר פאנלים סולאריים

בכל גג אפשר לבצע התקנת מערכות סולאריות שיספק את הצרכים של אותו מבנה ואותה דירה, והעודפים שנוצרים בדרך כלל מופנים בחזרה למערכת החשמל הארצית. כלומר, החוק מאפשר למשקי בית למכור בחזרה לחברת החשמל את החשמל העודף ולהפיק מזה עוד הכנסה וזה בדיוק מה שהופך התקנת פאנלים סולאריים לכדאיים. עלות ההתקנה הראשונית מתקזזת בסופו של דבר על ידי החיסכון בתשלומים על החשמל הביתי וגם בכך שמוכרים חשמל לחברת החשמל. מצב שבו כולם מנצחים וזוכים בכל הקופה. ימי העננות בישראל מעטים יחסית ולכן גם אם תצטרכו להשתמש מדי פעם במערכת החשמל הרגילה והארצית זה עדיין יסתכם בחשבון קטן משמעותי מחשבון החשמל הרגיל שתצטרכו לשלם ללא מערכת סולארית ביתית.

האם זה אמין לאורך זמן?

ככל שהטכנולוגיות חדישות ומתקדמות יותר כך הן יותר אמינות ועמידות יותר. טכנולוגיות מתחדשות וגם מצליחות להיות אפילו יעילות יותר ככל שממציאים את הרכיבים שהופכים כל התקנת מערכות סולאריות לזולה וליעילה יותר בניצולת אור השמש ובהפקת חשמל. תיקון מערכות סולאריות נעשה גם כן על ידי המתקינים ובהמשך לאחריות גם כאשר היא פגה. השירות שלאחר ההתקנה כולל גם תחזוקה על ידי ניקוי המערכת הסולארית בצורה שוטפת כדי להבטיח את התקינות שלה ואת היכולת שלה לנצל את מלוא היכולת שלה להפיק חשמל מהשמש. הטכנולוגיות של מערכות סולאריות מתקדמות נהנות מאמינות רבה והן נושאות אחריות שמבטיחה אותן לשנים.

התקנה דורשת תכנון

כשאתם רוצים להתקין פאנלים אצלכם בבית אל תשכחו את כל ההליך התכנוני ואת הוצאת האישורים ובדיקת עלויות של התקנת פאנלים סולאריים על הגג שלכם. זה קל יותר כאשר זה הבית הפרטי שלכם אבל זה אמור לקבל את הסכמת כל הדיירים כאשר מדובר בבניין משותף. לשם כך רצוי ללמוד את הנושא ולקבל מידע מלא והדרכה שיוכלו לעזור לכם להחליט האם זה הזמן שלכם להצטרף למהפכת האנרגיה הירוקה.

שאלות נפוצות:

כמובן! כדי להבטיח את השירות הטוב ביותר, אנו נהיה מעורבים בכל שלבי תכנון הפרויקט, חישוב העלויות, השגת התשואה המקסימלית ורווחיות כדי שתהיו מרוצים–אנחנו כאן בשבילכם גם אחרי בליווי צמוד 24/7.

לסלע תשתיות יש 10 שנות ניסיון בהתקנת והפצת מערכות סולאריות בישראל.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

מערכת סולארית

חווה סולארית – מערכת סולארית גדולה עם יתרונות גדולים

חווה סולארית עושה מה שכל מערכת סולארית עושה – רק שהיא עושה זאת בהיקף גדול יותר ומכילה פאנלים סולאריים רבים. לצורך התקנת המערכת יש צורך בשטח פנוי או בשטח שיוסב לצורך התקנת המערכת. בדיוק כמו שהיא מצריכה שטח רב – כך היא גם טומנת בחובה יתרונות גדולים ומשמעותיים למי שיכולים להתקין אותה. כאן תקראו את

קרא עוד ›
פאנל סולארי

גדר סולארית – ביטחון פיסי וביטחון כלכלי ליישובים ולחקלאים

חקלאים ויישובים שרוצים ליצור לעצמם הכנסה נוספת ולנצל באופן מיטבי את השטח שברשותם יכולים להתקין כיום גדר סולארית – פיתוח טכנולוגי-חקלאי חדש בישראל. באמצעות הגדר ניתן לייצר חשמל, ליצור עצמאות אנרגטית ולמקסם את פוטנציאל השימוש בשטח באופן שעד לפיתוח הגדר לא היה אפשרי. יתרה מכך, על הגדר ניתן להתקין אמצעי ביטחון ובקרה שמספקים ליישוב הגנה

קרא עוד ›
צילום אווירי של גגות סולאריים על מבנים

חממה סולארית – לקחת חממה פעילה ולהפיק ממנה הכנסה נוספת ויציבה

אם יש לכם חממה קיימת ופעילה מכל סוג שהוא – אתם יכולים להתקין על-גביה פאנלים סולאריים שיפיקו לכם מקור הכנסה נוסף ויציב לאורך שנים. זוהי דרך נהדרת למקסם את שטח השימוש במבנה הקיים. כך תתרמו באופן ישיר לא רק לעתיד הכלכלי שלכם, אלא גם לעתיד המאבק על איכות הסביבה, ותהפכו את החממה שלכם למודרנית, ירוקה

קרא עוד ›