ניקוי פאנלים סולאריים

ניקוי מערכות סולאריות

הפתרונות של סלע תשתיות בתחום הטיפול במים מתחילים מתכנון והקמה של פתרונות תכנון והשקיה, מערכות מיגון אש ומערכות ביוב. צוות העיצוב שלנו פיתח מערכת פשוטה וחכמה לניקוי פאנלים סולאריים ושטיפת מערכות סולאריות במים מטופלים ללא אבנית, העונה במלואה לדרישות יצרני הפאנלים הסולאריים.

העיקרון המנחה שלנו הוא לבנות מערכת פשוטה ואמינה עם מעט מקום לכישלון.
תכננו את מערכת ההדחה כך שתהיה ישימה באופן אינדיבידואלי לכל מערכת סולארית, ובכך נפתרה בעיית תפוקת המערכת המופחתת והצורך באנשי ניקיון על גג הבניין.
אנו מספקים גם אחריות ושירות ללא פשרות לכל תקלה במערכת.
מכיוון שמערכות אספקת מים הן המומחיות שלנו, אנו יודעים לתת פתרונות גם למערכות מורכבות בכל גודל ומיקום על גגות, קרקעות ומאגרים.
המטרה שלנו היא לאפשר למערכת הסולארית שלך לממש את פוטנציאל ייצור החשמל שלה ואת ההכנסות בהתאם.
אנו שמחים מאוד להגיע לאתרכם על מנת ללמוד את מבנה המערכת שלכם ולספק לכם את הפתרון הטוב ביותר.

האם זה כלכלי?

שטיפה לא תגביר את התפוקה ה"טבעית" של הפאנל…אך היא תסיר לכלוך או אבק מהפלט על מנת לשמור על תפוקה מקסימלית.הפאנל צריך להיות נקי ככל האפשר. המחויבות לתפוקה של יצרן הפאנלים צריכה גם לשמור על הניקיון שלו… לאחר בדיקה של לא מעט מערכות גילינו שיש הבדל בין תפקוד המערכת לבין המערכת עם הכי פחות שטיפה ותחזוקה לבין המערכת עם ניקוי שוטף ורציף.

 

מי מבטיח לי שהמערכת תעבוד לאורך זמן?

מערכת השטיפה היא מערכת שכל מרכיביה עם תו תקן ישראלי והחלפים תמיד זמינים.
עם סיום הקמת המערכת תינתן תעודת אחריות לתקופה של שלש שנים שבה תוכל להבין את הגאונות שבפשטות המערכת, ולכל עניין, תקלה, שאלה, טיפול, שידרוג, יש למערכת אבא ישראלי, שישמח לתת מענה במהירות. עם סיום תקופת האחריות נוכל להמשיך ולתת לך שירות ככל שתרצה.

 

זה עוזר לי בתפוקה? למה בכלל לשטוף?

שטיפה לא תגביר את התפוקה ה"טבעית" של הפאנל…אך היא תסיר לכלוך או אבק מהפלט על מנת לשמור על תפוקה מקסימלית.הפאנל צריך להיות נקי ככל האפשר.
המחויבות לתפוקה של יצרן הפאנלים צריכה גם לשמור על הניקיון שלו…
לאחר בדיקה של לא מעט מערכות גילינו שיש הבדל בין תפקוד המערכת לבין מערכת עם שטיפה ותחזוקה מינימלית וניקיון רציף קבוע.

 

ממטרה

ניקוי פאנלים סולאריים

מערכות סולאריות זקוקות לתחזוקה שוטפת גם כאשר הן הטובות ביותר שיכולות לפעול במשך שנים רבות. בישראל זה מחייב גם שימוש נכון וחכם במים ולכן ניקוי מערכות סולאריות כפי שמתחייב אחת לכמה שנים ייעשה בדרך טכנולוגית מתקדמת ושימוש נכון במערכות המתוחכמות שלנו שעובדות על מים. כל מערכת סולארית ביתית חייבת להיות נקייה לגמרי מאבק ולכלוך על מנת שהיא תעבוד בצורה אופטימלית ללא הפרעות ותנצל את מלוא הפוטנציאל שלה. כך שאנחנו מתחייבים לעבוד על מנת לנקות את הפאנלים שלכם בצורה יסודית כדי שתוכלו ליהנות מהם בדרך הטובה ביותר שיש.

איך מנקים מערכת סולארית?

כל מערכת סולארית, בין אם היא מערכת סולארית ביתית או אחרת, חייבת לעבור שטיפות במים מיוחדים שאינם מכילים אבנית שתצטבר על הפאנלים ועל גופי החימום. לכן, אנחנו משתמשים במערכות שפיתחנו בעצמנו שמשמשות גם להשקיה ולמערכות נוספות על מנת להשתמש במים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר לשטיפת מערכות ופאנלים. מדובר במערכת הדחה שעובדת בעצמה ולא מצריכה כוח אדם נוסף אלא היא עובדת בעצמה באחריות מלאה לתפקוד התקין שלה.

תיקון מערכות סולאריות

אנחנו בונים ומתכננים מערכות סולאריות מעולות שעובדות לאל תקלות בדרך כלל וזקוקות לתחזוקה שוטפת, תרתי משמע, אבל הן מצטיינות בכמה שפחות תקלות בתפעול שלהן. עם זאת, אנחנו מספקים גם תיקון מערכות סולאריות כאשר זה נדרש משום שאנחנו יודעים שרק מי שמקים מערכות כאלה מכיר אותן הכי טוב ויודע לתת שירות מסור ומקצועי כאשר זה נדרש. המערכות שלנו לשטיפת הפאנלים עובדים מצוין ועומדים בתקנים ישראליים מחמירים ולכולן יש בכל מקרה חלפים כך שגם אם יש תקלה או פגם נדיר אנחנו מחליפים מה שנדרש כדי שהמערכת תוכל להמשיך לפעול גם לאחר שפג תוקף האחריות.

למה חשוב לנקות מערכת סולארית ביתית?

מערכות סולאריות עובדות הכי טוב כאשר הן נקיות לגמרי ואין שום דבר שמצטבר עליהן ועל הקולטים שלהן ומונע מאור השמש להיקלט ולהפוך לאנרגיה, בהליך הכי פשוט שמכירים. זה אומר שככל שהמערכת יכולה לנקות את עצמה בצורה שוטפת כך גם התפקוד היומי שלה יהיה יעיל יותר ותקבלו את מלוא תפוקת האנרגיה שאתם מצפים לה.

סלע תשתיות מתמחה בניקוי פאנלים סולאריים, מוזמנים ליצור עימנו קשר. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

מערכת סולארית

חווה סולארית – מערכת סולארית גדולה עם יתרונות גדולים

חווה סולארית עושה מה שכל מערכת סולארית עושה – רק שהיא עושה זאת בהיקף גדול יותר ומכילה פאנלים סולאריים רבים. לצורך התקנת המערכת יש צורך בשטח פנוי או בשטח שיוסב לצורך התקנת המערכת. בדיוק כמו שהיא מצריכה שטח רב – כך היא גם טומנת בחובה יתרונות גדולים ומשמעותיים למי שיכולים להתקין אותה. כאן תקראו את

קרא עוד ›
פאנל סולארי

גדר סולארית – ביטחון פיסי וביטחון כלכלי ליישובים ולחקלאים

חקלאים ויישובים שרוצים ליצור לעצמם הכנסה נוספת ולנצל באופן מיטבי את השטח שברשותם יכולים להתקין כיום גדר סולארית – פיתוח טכנולוגי-חקלאי חדש בישראל. באמצעות הגדר ניתן לייצר חשמל, ליצור עצמאות אנרגטית ולמקסם את פוטנציאל השימוש בשטח באופן שעד לפיתוח הגדר לא היה אפשרי. יתרה מכך, על הגדר ניתן להתקין אמצעי ביטחון ובקרה שמספקים ליישוב הגנה

קרא עוד ›
צילום אווירי של גגות סולאריים על מבנים

חממה סולארית – לקחת חממה פעילה ולהפיק ממנה הכנסה נוספת ויציבה

אם יש לכם חממה קיימת ופעילה מכל סוג שהוא – אתם יכולים להתקין על-גביה פאנלים סולאריים שיפיקו לכם מקור הכנסה נוסף ויציב לאורך שנים. זוהי דרך נהדרת למקסם את שטח השימוש במבנה הקיים. כך תתרמו באופן ישיר לא רק לעתיד הכלכלי שלכם, אלא גם לעתיד המאבק על איכות הסביבה, ותהפכו את החממה שלכם למודרנית, ירוקה

קרא עוד ›