מערכת סולארית ביתית מחיר

מערכות סולאריות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מכל בית. אם גם אתם נמנים על מרבית תושבי ישראל שמחממים את המים שבו הם מתקלחים באמצעות דוד שמש, גם לכם מותקנת מערכת סולארית קטנה בבית (או יותר נכון – על הגג). אמנם, המערכת הסולארית של דוד השמש נועדה לספק חשמל עבור חימום המים במיכל של דוד השמש, אך היא לא יכולה לייצר חשמל בכמות שתספיק בשביל חשמל לשאר צרכי הבית. עבור זה, רבים בוחרים בהתקנת מערכות סולאריות אצלם בגג המבנה, בכדי שיוכלו לייצר חשמל באופן עצמאי, ולחסוך מעצמם תשלומי חשמל יקרים לחברת החשמל. במאמר הבא תמצאו מידע על מערכת סולארית ביתית מחיר שיכול להשתנות בהתאם לפרמטרים הקיימים.

התקנת מערכות סולאריות – למי זה משתלם?

מערכות סולאריות הן לא משהו שמשתלם לכל אחד. אם אין לכם מקום להניח כמות קולטים מספקת בגג, כנראה וייצור החשמל של המערכת שתותקן אצלכם תהיה זעומה. אולם, כאשר ישנו מספיק מקום עבור הנחה של לוחות רבים, התקנה של מערכת סולארית היא ללא ספק משהו משתלם, שההשקעה הראשונית מוחזרת בו בתוך זמן לא רב. בגג ממוצע אשר מכיל מערכת בינונית, מדובר על סדר גודל של שנים בודדות, עד שהחיסכון בתשלומי החשמל, יכסה לכם את עלות התקנת המערכת ותחזוקתה, ותוכלו להתחיל להרוויח ממנה.

מערכת סולארית ביתית מחיר משתנה

מערכת סולארית ביתית מחיר משתנה מאוד לפי פרמטרים שונים ובהם למשל: גודל הגג וכמות הלוחות שאתם יכולים להתקין בו, נוחות הגישה למקום בו אתם רוצים להתקין את המערכות ועוד. עם זאת, ניתן לומר באופן כללי כי מערכת סולארית ביתית מחיר מתחיל באזור 50 אלף שקלים ויכול להגיע לאזור ה – 100 אלף ₪ כאשר מדובר על מערכת גדולה במיוחד אם במקום בו ההתקנה מורכבת. כדאי לדעת שמלבד העובדה שאתם חוסכים בתשלומי החשמל לחברת החשמל, במקרה בו אתם יכולים לייצר חשמל יותר ממה שאתם צריכים, חברת החשמל מחויבת לרכוש מכם את עודפי החשמל, ולשלם לכם עבור החשמל שהיא מקבלת. על פי החוק, חברת החשמל מחויבת לרכוש את החשמל שאתם מייצרים ולחתום איתכם על חוזה לרכישת החשמל ל – 25 שנה לפחות.

אל מי פונים עבור התקנה של מערכת סולארית?

אם גם אתם החלטתם להשקיע לטווח הארוך, ולסייע במלחמה על כדור הארץ בעזרת שימוש עם מערכת סולארית – אתם בוודאי מחפשים חברה מקצועית שתבצע את העבודה של התקנת המערכת בצורה הטובה ביותר. כשאתם פונים אל חברה בעלת ניסיון כמו סלע תשתיות מערכות סולאריות אתם יכולים להיות רגועים שעשיתם את ההחלטה הטובה ביותר. החברה, מעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, והיא תלווה אתכם שלב אחרי שלב לכל אורך התהליך, בכדי לוודא שתהיו מרוצים ויהיה לכם מענה מיידי ומקצועי לכל שאלה שתעלה לאורך התהליך. בנוסף, כאשר אתם בוחרים בהתקנת מערכת סולארית אצל סלע מערכות, תוכלו לקבל שירות במקרה של תקלה במערכת, על ידי אנשי מקצוע המתמחים בנושא של תיקון מערכות סולאריות, אשר ידאגו לסייע לכם בתיקון התקלה בצורה הטובה והמהירה ביותר.

איזה תחזוקה דורשת מערכת סולארית?

בשביל לדאוג שהמערכת תתפקד כמו שצריך ללא תקלות, ותספק את מקסימום החשמל שהיא יכולה להפיק, יש צורך לדאוג לתחזוקה קבועה של המערכת. לא מדובר על משהו מסובך מדי – כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אל חברה כמו סלע תשתיות אשר תנקה עבורכם את המערכת. החברה מבצעת ניקוי מערכות סולאריות ללקוחות פרטיים ועסקיים, וכן את כל שאר פעולות התחזוקה והבדיקה השגרתיות אשר נדרשות עבור פעילות תקינה של המערכות הסולאריות.

מוזמנים לקרוא גם על גדר סולארית

וגם על חווה סולארית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

חווה סולארית – מערכת סולארית גדולה עם יתרונות גדולים

חווה סולארית עושה מה שכל מערכת סולארית עושה – רק שהיא עושה זאת בהיקף גדול יותר ומכילה פאנלים סולאריים רבים. לצורך התקנת המערכת יש צורך בשטח פנוי או בשטח שיוסב לצורך התקנת המערכת. בדיוק כמו שהיא מצריכה שטח רב – כך היא גם טומנת בחובה יתרונות גדולים ומשמעותיים למי שיכולים להתקין אותה. כאן תקראו את

קרא עוד ›
פאנל סולארי

גדר סולארית – ביטחון פיסי וביטחון כלכלי ליישובים ולחקלאים

חקלאים ויישובים שרוצים ליצור לעצמם הכנסה נוספת ולנצל באופן מיטבי את השטח שברשותם יכולים להתקין כיום גדר סולארית – פיתוח טכנולוגי-חקלאי חדש בישראל. באמצעות הגדר ניתן לייצר חשמל, ליצור עצמאות אנרגטית ולמקסם את פוטנציאל השימוש בשטח באופן שעד לפיתוח הגדר לא היה אפשרי. יתרה מכך, על הגדר ניתן להתקין אמצעי ביטחון ובקרה שמספקים ליישוב הגנה

קרא עוד ›
צילום אווירי של גגות סולאריים על מבנים

חממה סולארית – לקחת חממה פעילה ולהפיק ממנה הכנסה נוספת ויציבה

אם יש לכם חממה קיימת ופעילה מכל סוג שהוא – אתם יכולים להתקין על-גביה פאנלים סולאריים שיפיקו לכם מקור הכנסה נוסף ויציב לאורך שנים. זוהי דרך נהדרת למקסם את שטח השימוש במבנה הקיים. כך תתרמו באופן ישיר לא רק לעתיד הכלכלי שלכם, אלא גם לעתיד המאבק על איכות הסביבה, ותהפכו את החממה שלכם למודרנית, ירוקה

קרא עוד ›
דילוג לתוכן