מערכת סולארית ביתית מחיר

השאירו פרטים

מערכות סולאריות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מכל בית. אם גם אתם נמנים על מרבית תושבי ישראל שמחממים את המים שבו הם מתקלחים באמצעות דוד שמש, גם לכם מותקנת מערכת סולארית קטנה בבית (או יותר נכון – על הגג). אמנם, המערכת הסולארית של דוד השמש נועדה לספק חשמל עבור חימום המים במיכל של דוד השמש, אך היא לא יכולה לייצר חשמל בכמות שתספיק בשביל חשמל לשאר צרכי הבית. עבור זה, רבים בוחרים בהתקנת מערכות סולאריות אצלם בגג המבנה, בכדי שיוכלו לייצר חשמל באופן עצמאי, ולחסוך מעצמם תשלומי חשמל יקרים לחברת החשמל. במאמר הבא תמצאו מידע על מערכת סולארית ביתית מחיר שיכול להשתנות בהתאם לפרמטרים הקיימים.

התקנת מערכות סולאריות – למי זה משתלם?

מערכות סולאריות הן לא משהו שמשתלם לכל אחד. אם אין לכם מקום להניח כמות קולטים מספקת בגג, כנראה וייצור החשמל של המערכת שתותקן אצלכם תהיה זעומה. אולם, כאשר ישנו מספיק מקום עבור הנחה של לוחות רבים, התקנה של מערכת סולארית היא ללא ספק משהו משתלם, שההשקעה הראשונית מוחזרת בו בתוך זמן לא רב. בגג ממוצע אשר מכיל מערכת בינונית, מדובר על סדר גודל של שנים בודדות, עד שהחיסכון בתשלומי החשמל, יכסה לכם את עלות התקנת המערכת ותחזוקתה, ותוכלו להתחיל להרוויח ממנה.

מערכת סולארית ביתית מחיר משתנה

מערכת סולארית ביתית מחיר משתנה מאוד לפי פרמטרים שונים ובהם למשל: גודל הגג וכמות הלוחות שאתם יכולים להתקין בו, נוחות הגישה למקום בו אתם רוצים להתקין את המערכות ועוד. עם זאת, ניתן לומר באופן כללי כי מערכת סולארית ביתית מחיר מתחיל באזור 50 אלף שקלים ויכול להגיע לאזור ה – 100 אלף ₪ כאשר מדובר על מערכת גדולה במיוחד אם במקום בו ההתקנה מורכבת. כדאי לדעת שמלבד העובדה שאתם חוסכים בתשלומי החשמל לחברת החשמל, במקרה בו אתם יכולים לייצר חשמל יותר ממה שאתם צריכים, חברת החשמל מחויבת לרכוש מכם את עודפי החשמל, ולשלם לכם עבור החשמל שהיא מקבלת. על פי החוק, חברת החשמל מחויבת לרכוש את החשמל שאתם מייצרים ולחתום איתכם על חוזה לרכישת החשמל ל – 25 שנה לפחות.

אל מי פונים עבור התקנה של מערכת סולארית?

אם גם אתם החלטתם להשקיע לטווח הארוך, ולסייע במלחמה על כדור הארץ בעזרת שימוש עם מערכת סולארית – אתם בוודאי מחפשים חברה מקצועית שתבצע את העבודה של התקנת המערכת בצורה הטובה ביותר. כשאתם פונים אל חברה בעלת ניסיון כמו סלע תשתיות מערכות סולאריות אתם יכולים להיות רגועים שעשיתם את ההחלטה הטובה ביותר. החברה, מעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, והיא תלווה אתכם שלב אחרי שלב לכל אורך התהליך, בכדי לוודא שתהיו מרוצים ויהיה לכם מענה מיידי ומקצועי לכל שאלה שתעלה לאורך התהליך. בנוסף, כאשר אתם בוחרים בהתקנת מערכת סולארית אצל סלע מערכות, תוכלו לקבל שירות במקרה של תקלה במערכת, על ידי אנשי מקצוע המתמחים בנושא של תיקון מערכות סולאריות, אשר ידאגו לסייע לכם בתיקון התקלה בצורה הטובה והמהירה ביותר.

איזה תחזוקה דורשת מערכת סולארית?

בשביל לדאוג שהמערכת תתפקד כמו שצריך ללא תקלות, ותספק את מקסימום החשמל שהיא יכולה להפיק, יש צורך לדאוג לתחזוקה של המערכת הסולארית באופן קבוע. לא מדובר על משהו מסובך מדי – כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אל חברה כמו סלע תשתיות אשר תנקה עבורכם את המערכת. החברה מבצעת ניקוי מערכות סולאריות ללקוחות פרטיים ועסקיים, וכן את כל שאר פעולות התחזוקה והבדיקה השגרתיות אשר נדרשות עבור פעילות תקינה של המערכות הסולאריות.

מוזמנים לקרוא גם על גדר סולארית

וגם על חווה סולארית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

התקנת פאנלים סולאריים באופן אידיאלי לצורך הפקת הכנסות ורווחים מקסימאליים

כיצד ביכולתכם לוודא שהמערכת הסולארית שתתקינו אכן תספק לכם ביצועים מקסימאליים לאורך זמן ותמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג או בשטח שברשותכם? שימו לב ל-4 הנקודות הקריטיות הבאות בנוגע להתקנת פאנלים סולאריים. אם תדאגו שהן מיושמות בזמן שמותקנים עבורכם פאנלים סולאריים חדשים תוכלו למקסם הכנסות ורווחים.  1. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום תחום האנרגיה הסולארית

קרא עוד ›
מערכת סולארית

התקנת גגות סולאריים – כל המספרים והתשובות שאתם מחפשים מחכים לכם בפנים

ב-10 שנות הניסיון שלנו ערכנו פגישות ייעוץ רבות עם גורמים שרצו להצטרף גם הם למהפכת האנרגיה הירוקה. במהלך הפגישות הללו הם שאלו אותנו שאלות חשובות לפני שהם קיבלו החלטה בדבר התקנת מערכת סולארית חדשה על הגג הביתי או המסחרי שלהם. ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר והתשובות המדויקות ביותר שניתן לתת להן + מידע חשוב

קרא עוד ›
פאנל סולארי

המסלול הירוק של חברת החשמל – היום קל, מהיר ומשתלם מתמיד להתקין מערכת סולארית ביתית

עד לא מזמן, אנשים פרטיים אשר רצו להתקין מערכת סולארית ביתית קטנה היו צריכים להמתין מספר חודשים עד לקבלת האישור מחברת החשמל, להגיש מסמכים רבים ולעסוק בביורוקרטיה מורכבת. המסלול הירוק של חברת חשמל מאפשר להם לקבל אישור מיידי כך שרישוי המערכת הופך לפשוט וקל מתמיד ותהליך חיבור מערכת סולארית לרשת החשמל הופך כולו לקצר וגם

קרא עוד ›
דילוג לתוכן