מערכת סולארית ביתית

הכדאיות של השימוש בשמש להפקת אנרגיה ולהוזלת עלויות ידועה בישראל כבר עשרות שנים וזה לא מפתיע שמדודי שמש לחימום מים בבתים ובמפעלים הגענו למצב שבו מחפשים כמה שיותר את הפתרון הסולארי כדי לפתור את בעיית האנרגיה בת הקיימא. אנחנו יודעים שכיום רק מערכות סולאריות יכולות למעשה לשמש פתרון חלופי לאנרגיה מזהמת וכל מה שנותר לעשות זה לאתר כמה שיורת ישראלים שיסכימו להקים אצלם מערכות כאלה כדי לחסוך בעלויות לטווח ארוך וגם כדי למכור ולייצר חשמל בעצמם ולמכור בחזרה לחברת החשמל. זהו למעשה התמריץ הכי טוב שיש למי שרוצה להקים אצלו מערכת סולארית ביתית וחושש לעשות זאת בגלל העלות. יש למעשה כל כך הרבה הטבות והקלות שיכולות להיות ההבדל שבין להמשיך לשלם הרבה כסף על חשמל ובין לחסוך בכך וגם להפסיד הכנסה פסיבית מהמקור הבלתי מתכלה הגדול והטוב ביותר שיש – השמש הישראלית.

מה לא ידעתם על מערכות סולאריות ביתיות?

היום החוק מאפשר להקים על ל גג מערכת סולארית ביתית כך שאפשר אפילו לקבל פטור מהיתר בנייה וגם הקלות מסוימות במס הכנסה לכל מי שעושה זאת. זה מבטיח למשק לא רק עודפי חשמל בתקופה שבה הצריכה רק עולה ועולה, אלא גם מאפשר לכל משק בית להוזיל משמעותית את העלות של צריכת החשמל שלו וגם להכניס לו כסף בכל חודש. החוק מאפשר לחברת החשמל לקנות מכם את עודפי הייצור כך שהיא מפנה אותם ברשת למקומות שבהם עודפי ביקוש ובכך מתקבל איזון מסוים ומבורך של מערכות סולאריות שמצליחות להצדיק את הקמתן וגם מכניסות כספים לאורך השנים.

הטכנולוגיה שלנו לטובת ההגנה על איכות הסביבה

החשיבות של שימור הטבע, איכות הסביבה ומצבו של כדור הארץ היא חלק חשוב מאוד מכך שאנחנו עוברים לחפש שיטות חלופיות להפקת אנרגיה. החזון שלנו הוא לא רק חזון בעלמא אלא מדע מבוסס על עובדות וטכנולוגיה מתקדמת שפותחה ותוכננה על מנת לתמוך בחזון זה. כך, אפשר למצוא לא רק מערכות סולאריות מתקדמות שיכולות לספק תצרוכת של בית וגם לאחרים, אלא גם טכנולוגיה שפותחה במיוחד למערכות שמיועדות למטרת ניקוי מערכות סולאריות. זהו חלק חשוב מהתחזוקה של כל מערכת ולכן אפשר ליהנות מהידיעה שאנחנו מצליחים להדביק גם את הביקוש למערכות אנרגיה ירוקות וגם עושים הכל על מנת לתחזק אותן ולדאוג לתקינותן.

תחזוקה שוטפת ותיקונים

כמו כל מערכת אנרגיה או מערכת שהיא חלק מתשתיות הבית, גם מערכת סולארית ביתית חייבת לקבל שירות למרות האחריות הממושכת והעובדה שהיא בנויה בצורה אמינה ועמידה לשנים. גם תיקון מערכות סולאריות מחייב שירות שוטף שאנחנו מוסמכים לספק לאחר התקנת המערכות וכדי שתוכלו ליהנות מהתפקוד המלא שלהן במשך שנים. זהו חלק מהשירות המסור שמקבלים לאחר התקנת מערכת סולארית כך שלא נשארים לבד וגם לא צריכים לחפש חלפים לשום חלק במערכת, כי הכל קיים אצלנו כספקים וכמתקינים.

שמירה על מערכת סולארית ביתית

בישראל אנחנו מכירים את הבעייתיות של אבק רב ולכלוך שמצטברים על כל המתקנים השונים שאנחנו מתקינים על גגות ולכן אנחנו מספקים מערכת מיוחדת ששומרת על מערכות סולאריות. טכנולוגיה זאת מספקת ניקוי מערכות סולאריות כדי שיוכלו להמשיך לתפקד במלוא הפוטנציאל שלהן וכדי שיוכלו להמשיך להפיק אנרגיה בכל היכולת שלהן. הלכלוך והאבק אינם מקלקלים את הפאנלים הסולאריים אבל מערכת ההדחה של הפאנלים וכל המנגנון בנויה כך שתשתמש במים ללא אבנית ובכך תשמור על תקינות הפאנלים והפקת האנרגיה ללא הפרעות. זוהי מערכת שפועלת בעצמה ומבטיחה פעילות תקינה כל השנה.

שאלות נפוצות:

לא. ניתן בנוסף למכור לחברת החשמל את עודפי ייצור החשמל ולפתח אפיק הכנסה נוסף.

כן. על אף שמדובר במערכת חזקה ועמידה לשנים, ככל המערכות הביתיות לעיתים היא דורשת תיקונים. סלע תשתיות מספקת את כל שירותי התחזוקה לאחר ההתקנה, ולכן אתם לא צריכים לדאוג לשום דבר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

מערכת סולארית

חווה סולארית – מערכת סולארית גדולה עם יתרונות גדולים

חווה סולארית עושה מה שכל מערכת סולארית עושה – רק שהיא עושה זאת בהיקף גדול יותר ומכילה פאנלים סולאריים רבים. לצורך התקנת המערכת יש צורך בשטח פנוי או בשטח שיוסב לצורך התקנת המערכת. בדיוק כמו שהיא מצריכה שטח רב – כך היא גם טומנת בחובה יתרונות גדולים ומשמעותיים למי שיכולים להתקין אותה. כאן תקראו את

קרא עוד ›
פאנל סולארי

גדר סולארית – ביטחון פיסי וביטחון כלכלי ליישובים ולחקלאים

חקלאים ויישובים שרוצים ליצור לעצמם הכנסה נוספת ולנצל באופן מיטבי את השטח שברשותם יכולים להתקין כיום גדר סולארית – פיתוח טכנולוגי-חקלאי חדש בישראל. באמצעות הגדר ניתן לייצר חשמל, ליצור עצמאות אנרגטית ולמקסם את פוטנציאל השימוש בשטח באופן שעד לפיתוח הגדר לא היה אפשרי. יתרה מכך, על הגדר ניתן להתקין אמצעי ביטחון ובקרה שמספקים ליישוב הגנה

קרא עוד ›
צילום אווירי של גגות סולאריים על מבנים

חממה סולארית – לקחת חממה פעילה ולהפיק ממנה הכנסה נוספת ויציבה

אם יש לכם חממה קיימת ופעילה מכל סוג שהוא – אתם יכולים להתקין על-גביה פאנלים סולאריים שיפיקו לכם מקור הכנסה נוסף ויציב לאורך שנים. זוהי דרך נהדרת למקסם את שטח השימוש במבנה הקיים. כך תתרמו באופן ישיר לא רק לעתיד הכלכלי שלכם, אלא גם לעתיד המאבק על איכות הסביבה, ותהפכו את החממה שלכם למודרנית, ירוקה

קרא עוד ›