תנו לגג
לעבוד בשבילכם
מצטרפים למהפכה הסולארית
15% תשואה
20% תשואה
השאירו פרטים

סלע תשתיות
מערכות סולאריות

סלע תשתיות מובילה כבר למעלה מעשור את המעבר של ישראל לאנרגיה ירוקה. בעזרת הניסיון והידע הטכנולוגי שלנו תוכלו להתקין את המערכת הסולארית המדויקת ביותר עבורכם ולהגיע לתשואה גבוהה לאורך זמן.

מערכת סולארית
מערכת סולארית

טכנולוגיות חדשות

הדור הבא של המערכות הסולאריות. אנו משקיעים במחקר לבחירת הטכנולוגיות המובילות, שיספקו לכם את התפוקה הגבוהה ביותר, לזמן הארוך ביותר.

פתרונות מימון

אנו דואגים לסייע ללקוחותינו ומספקים מגוון פתרונות מימון ייחודיים ומגוונים, המתאימים לצרכי הלקוח.

מערכת סולארית
מערכת סולארית

ליווי ואחריות

סלע תשתיות נותנת מענה EPC ומלווה את לקוחותיה בכל תהליך הרישוי, ההתקנה, התחזוקה והניטור של המערכות הסולאריות, באופן אישי ומקצועי. אנו דואגים לעזור ללקוחותינו למקסם את פוטנציאל הרווח מהמערכת הסולארית החל מרמת התכנון ועד לרמת התחזוקה. 

לבחון את הפוטנציאל
הטמון בגג שלך

גודל השטח במ”ר:
0
מ"ר
הוספת מערכת ניקוי אוטומטית להגברת הנצילות
42,000
הכנסה שנתית צפויה
החזר על ההשקעה:
7 שנים

פתרונות

מערכת סולארית

מערכת סולארית להתקנה על גגות פרטיים בכל גודל, מאפשרת לכל אדם בעל גג פנוי להרוויח מהשמש ולחסוך בהוצאות החשמל.

מערכת סולארית

מערכות סולאריות גדולות המותקנות על גגות גדולים של מבנים מסחריים. כך ניתן גם לחסוך בהוצאות החשמל וגם להרוויח ממכירת האנרגיה לחברת החשמל.

גדר סולארית

סלע תשתיות מהחלוצות בארץ המתקינות גדרות סולאריות. הפתרון הירוק שמספק גם חשמל וגם ביטחון. בשיתוף פעולה עם דיפנס מערכות הגנה ייחודיות.

מערכת סולארית

חקלאים ובעלי חממות יכולים ליהנות מהכנסה פאסיבית מהתקנת מערכת סולארית על שטח כל החממה. 

מערכת סולארית

חווה סולארית

מערכות פוטו-וולטאיות מותקנות על שטחים בקנה מידה גדול מאוד ומאפשרות הפקה גדולה של אנרגיה ירוקה מהשמש.

המומחיות שלנו בהתקנת מערכות סולאריות

אייקון

מקצועיות

סלע תשתיות היא אחת החברות הראשונות והוותיקות בארץ בתחום האנרגיה הסולארית ונחשבת לפורצת דרך בתחום כבר מעל לעשור. ניסיון רב השנים והידע הטכנולוגי שצברנו מאפשרים לנו להתאים לכם את ההרכב הסולארי המדויק כדי שתוכלו ליהנות מרווח ותשואה לאורך זמן.

אייקון

שירות

סלע תשתיות נותנת מענה EPC ומלווה את לקוחותיה בכל תהליך הרישוי, ההתקנה, התחזוקה והניטור של המערכות הסולאריות, באופן אישי ומקצועי. אנו דואגים לעזור ללקוחותינו למקסם את פוטנציאל הרווח מהמערכת הסולארית החל מרמת התכנון ועד לרמת התחזוקה.

אייקון

מומחיות סולארית

סלע תשתיות משתמשת תמיד רק במוצרים המתקדמים והאיכותיים ביותר שיש היום בשוק העולמי בתחום האנרגיה הסולארית, ובהתאם לרשימת בלומברג Tier-One
. אנו פועלים בחריצות על מנת לוודא את איכות המוצרים ובוחרים אותם בקפידה וכך מוודאים שתקבלו את ההרכב הסולארי הטוב והרווחי ביותר.

תחומי פעילות בהתקנת מערכות סולאריות

אייקון
שלב 1: ייעוץ

נתחיל בשיחת ייעוץ, טלפונית או במשרד. לאחר מכן נגיע אל האתר על מנת לבצע מדידות ובדיקת מונה, במטרה לזהות את פוטנציאל הרווח ולגבש את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

אייקון
שלב 2: תכנון והתקנה

לאחר שאספנו את כלל הנתונים אנו עורכים תכנון מקצועי כדי למקסם את פוטנציאל הרווח, בהתאם לנתוני הגג. ההתקנה מתבצעת בצורה המקצועית ביותר, על ידי אנשי מקצוע מוסמכים.

אייקון
שלב 3: ניטור ותחזוקה

אנו עוזרים לכם לשמור ולתחזק את המערכת גם לאחר התקנתה. מעבר לאחריות הניתנת על פי הגדרות היצרן, אנו מלווים את כל לקוחותינו ודואגים להצלחה העתידית של ההשקעה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרוייקטים נבחרים

מערכות סולאריות

חיפה

התקנת מערכת סולארית מסחרית בחיפה

צילום אווירי של גגות סולאריים על בית

סנסנה

התקנת מערכת סולארית ביתית בסנסנה

פיתוחים טכנולוגיים חדשים בתחום

מערכת סולארית

טכנולוגיה משולבת באופן מקסימלי

בין אם היא מתחדשת או לא, גם מקורות אנרגיה אחרים, למעט אנרגיה גיאותרמית, אנרגיה גרעינית ואנרגיית גלים, נובעים מאור השמש.
דלקים פוסיליים הם פשוט אנרגיה סולארית משולבת במשך עשרות שנים (באמצעות שרידי בעלי חיים וצמחים) כמו סוללות. כוח הגלים וכוח הרוח מקורם באנרגיה סולארית.
בין מקורות האנרגיה המאופיינים בפליטה נמוכה של גזי פחמן, רק אנרגיית הרוח, האנרגיה הסולארית ואולי האנרגיה הגרעינית יכולים להגיע לרמת טראוואט (TW) הנדרשת לסיפוק הדרישה, הנמצאת בצמיחה מתמדת, לאנרגיה.

מערכת סולארית

פאנלים סולאריים שקופים

הפאנלים הסולאריים השקופים עומדים להפוך למהפכה של ממש. על פי חוקרים, הפאנלים השקופים ייצרו את אותה כמות חשמל שניתן יהיה להפיק ממוצרים מקבילים.
בנוסף לזה, את הפאנלים השקופים ניתן יהיה להתקין על כל משטח שקוף: חלונות בתים, חלונות של כלי רכב ואפילו על מכשירים סלולריים, מבלי שהם ישפיעו על הפונקציונליות או על האסתטיות של המשטח. כך, גורד שחקים גבוה, למשל, יוכל לייצר לעצמו את האנרגיה הדרושה להפעלתו (ואפילו לייצר חשמל נוסף ולהעבירה למקומות אחרים), זאת גם מבלי שיהיה לו משטח ייעודי מיוחד לפאנלים סולאריים גדולים על גג הבניין.

מערכת סולארית

פאנלים סולאריים דו-כיווניים

היתרון של פאנלים סולאריים דו-כיווניים הוא שהוא יכול להמיר גם אור שמש ישיר ומהורהר מהמשטחים הקדמיים והאחוריים של הפאנל הסולארי כדי לייצר יותר אנרגיה, ואילו הפאנל הסולארי הסטנדרטי יכול להשתמש רק באור הישיר של המשטח הקדמי של הפאנל. זו היא טכנולוגיה דו-כיוונית, שפותחה בשנות ה-70. היא היתה בעלת נתח שוק קטן בלבד בשל עלויות ייצור גבוהות יחסית ומשקל רב יותר של מבנה זכוכית כפולה. אבל כיום הטכנולוגיה הדו כיוונית מתקדמת יותר ומקבלת יותר ויותר פופולריות.

מערכת סולארית

גג הרעפים של טסלה

טסלה אולי מוכרת לנו בעיקר כיצרנית של רכב חשמלי חכם, אבל החברה הגיעה גם לכמה הישגים בתחום הסוללות והאנרגיה המתחדשת. לאחרונה, הציגה החברה את ה-V3 Solar Roof: הגרסה השלישית של הרעפים הסולאריים שלה לשימוש ביתי. החברה כבר החלה בהתקנות הראשונות והיא מקווה להגיע ל-1,000 גגות חדשים בשבוע ול-100 מיליון בתים בעולם בסך הכל.

מערכות סולאריות

בכל מקום היום שומעים את הדיבורים על אנרגיה נקייה וירוקה ומנסים להגיע למקסימום שימוש באנרגיה כזאת שתורמת לקיימות. המונחים האלה משמשים אותנו בכל תחום ורבים רוצים באמת ובתמים להתקדם למצב שבו הם יכולים להשתמש באנרגיה ללא עלויות וללא השפעה מזיקה על הסביבה, אבל לא תמיד יודעים איך לעשות זאת וליהנות ממערכות כאלה, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו מקימים מערכות סולאריות מההתחלה ועוסקים בזה מהרגע שאתם באים אלינו ומבקשים לבדוק היתכנות כזאת של הקמת פאנלים סולאריים כאלה אצלכם, ועד הרגע שבו הפרויקט מושלם לשביעות רצונכם. כלומר, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ונתחיל לעבוד על כל מה שנדרש על מנת לתכנן ולהקים אצלכם את המערכות האלה לאנרגיה נקייה וירוקה.

מערכת סולארית
מערכת סולארית

מה אנחנו עושים למענכם?

כמו כל פרויקט בישראל חייבים לקחת נשימה ארוכה ולתכנן אותו בעזרת מומחים שגם עוסקים בכל השלבים שמחייבים התעסקות בניירת, השגת אישורים, ליווי כל הפרויקט דרך הוועדות האינסופיות וכל הרשויות שמטפלות בכך, תכנון מדוקדק של הפרויקט וחישוב העלויות שלו, מידע מלא ושקוף על כל תהליכי העבודה וכדאיות הפרויקט וכמובן הביצוע וההקמה מא' ועד ת'. אם אתם רוצים לברר פרטים ולא יודעים במה זה כרוך ונמצאים רק בשלב הבירורים, נשמח לספר לכם כל מה שנחוץ כדי לדעת אם זה כדאי לכם ואם זה אפשרי אצלכם. המגמה שלנו היא אמנם להשתמש בכל המשאבים הקיימים בישראל על מנת לקדם פאנלים סולאריים לרווחת המשתמשים ולטובת הסביבה, אבל אנחנו נוקטים שקיפות מלאה בכל המידע הנדרש לכם על מנת שתחליטו כיצד להמשיך ומה נוכל לעשות למענכם.

מהי בעצם אנרגיה ירוקה?

אנרגיה ירוקה היא אנרגיה נקייה יותר בדרך כלל, שמחליפה את השיטות הישנות של הפקת אנרגיה שעושה שימוש בדלקים פוסיליים כמו נפט ופחם, ויוצרים פליטות דו תחמוצת הפחמן שמזיקות לכדור הארץ ויוצרות זיהום סביבתי. כיום, יש שיטות שונות להפקת אנרגיה ירוקה ונקייה ואחת מהם היא באמצעות מערכות סולאריות, שאותן אנחנו מכירים בישראל כבר שנים רבות. כל מה שמוכר אצלנו מחימום מים חמים באמצעות דוד שמש הוא הבסיס לכך שאנחנו יכולים לעשות שימוש בשמש על מנת להרחיב את השימוש באנרגיה בלתי מתכלה ובלתי מזהמת זו. הטכנולוגיה הסולארית שקיימת היום מאפשרת לנו להפיק אנרגיה שמספיק ליישובים קטנים ולמפעלים רבים שרוצים להישען בעיקר על השמש ולא על אנרגיה מזהמת. במקומות כאלה אנחנו נערכים לתכנון והקמת פאנלים סולאריים בפרויקטים גדולים שמהם נהנים כבר כיום יישובים רבים.

מערכת סולארית
בית

למה כדאי לעבור לאנרגיה סולארית?

מלבד עלויות ההקמה הראשונות זה פשוט להשתמש בשמש חינם אין כסף למשך שנים, כאשר רוב ימות השנה בישראל יש מספיק שמש שיכולה לספק לכם אנרגיה רבה להפעלת המפעלים והיישובים שלכם. נוסף על כך, מערכות סולאריות הופכות כל מי שהקים כזאת למעין חברת חשמל קטנה שיכולה למכור חשמל ולהניב מכך הכנסות נוספות וזה חשוב מאוד לכל מי שמנסה לייעל את העבודה ולהגדיל את תזרים ההכנסות שלו. זה נוסף למובן מאליו שהוא למעשה המטרה העיקרית – הגנה על איכות הסביבה וכדור הארץ. כך שבסופו של דבר מה שפועל לטובתכם פועל גם לטובת הכלל.

מאמרים

מערכת סולארית

התקנת פאנלים סולאריים באופן אידיאלי לצורך הפקת הכנסות ורווחים מקסימאליים

כיצד ביכולתכם לוודא שהמערכת הסולארית שתתקינו אכן תספק לכם ביצועים מקסימאליים לאורך זמן ותמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג או בשטח שברשותכם? שימו לב ל-4 הנקודות הקריטיות הבאות בנוגע להתקנת פאנלים סולאריים. אם תדאגו שהן מיושמות בזמן שמותקנים עבורכם פאנלים סולאריים חדשים תוכלו למקסם הכנסות ורווחים.  1. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום תחום האנרגיה הסולארית

קרא עוד ›
מערכת סולארית

התקנת גגות סולאריים – כל המספרים והתשובות שאתם מחפשים מחכים לכם בפנים

ב-10 שנות הניסיון שלנו ערכנו פגישות ייעוץ רבות עם גורמים שרצו להצטרף גם הם למהפכת האנרגיה הירוקה. במהלך הפגישות הללו הם שאלו אותנו שאלות חשובות לפני שהם קיבלו החלטה בדבר התקנת מערכת סולארית חדשה על הגג הביתי או המסחרי שלהם. ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר והתשובות המדויקות ביותר שניתן לתת להן + מידע חשוב

קרא עוד ›
פאנל סולארי

המסלול הירוק של חברת החשמל – היום קל, מהיר ומשתלם מתמיד להתקין מערכת סולארית ביתית

עד לא מזמן, אנשים פרטיים אשר רצו להתקין מערכת סולארית ביתית קטנה היו צריכים להמתין מספר חודשים עד לקבלת האישור מחברת החשמל, להגיש מסמכים רבים ולעסוק בביורוקרטיה מורכבת. המסלול הירוק של חברת חשמל מאפשר להם לקבל אישור מיידי כך שרישוי המערכת הופך לפשוט וקל מתמיד ותהליך חיבור מערכת סולארית לרשת החשמל הופך כולו לקצר וגם

קרא עוד ›
דילוג לתוכן