שרטוט מערכת סולארית

השאירו פרטים

לא כולם אוהבים את מזג האוויר הישראלי. בכל זאת, במשך חודשים רבים בשנה השמש קופחת בעוז והחום ממש בלתי נסבל. אמנם, כמו בכל דבר אפשר להסתכל גם על חצי הכוס המלאה – וגם במקרה הזה יש משהו חיובי מאוד בעובדה הזאת. אנחנו מדברים כמובן על האפשרות להפיק חשמל באמצעות קרני השמש הקופחות בעוז על ראשינו. קרני השמש שחלק מאיתנו ממש לא סובלים, מכילים פרוטונים אותם ניתן לתרגם באמצעות לוחות סולאריים לחשמל, בו ניתן להשתמש לכל שימוש שיעלה בדעתכם. ואכן, מערכות סולאריות הופכות להיות פופולריות יותר ויותר, וניתן לראות על גבי גגות רבים מערכות סולאריות אשר משמשות לייצור חשמל. במאמר הבא תמצאו מידע על תהליך התקנת מערכת סולארית, כמו שלב שרטוט מערכת סולארית ועוד.

מה רע בלהשתמש ברשת החשמל של חברת החשמל?

גם אם אתם לא פעילים ירוקים או עוסקים בדאגה בהתחממות כדור הארץ, כדאי שתדעו שהחשמל בו אתם משתמשים מגיע מחברת החשמל שמפיקה אותו באמצעות שריפה של חומרים מזהמים במיוחד כמו פחם או נפט, הגורמים נזק בל יתואר לכדור הארץ. לעומת זאת, כאשר מפיקים חשמל באמצעות מערכות סולאריות, החשמל מיוצר ללא שימוש בחומרים מזהמים אלא אך ורק בעזרת קרני השמש. הסיבה הנוספת היא כמובן כלכלית – בעוד שעל החשמל שאתם צורכים מחברת החשמל אתם צריכים לשלם במיטב כספכם, על החשמל שהמערכת הסולארית מייצרת אתם לא צריכים לשלם לאף אחד, ואף יכולים למכור אותו לחברת החשמל אם יש לכם די והותר.

החלטתי שאני רוצה מערכת סולארית – מה עלי לעשות?

תהליך ההתקנה של מערכת סולארית והמעבר להשתמש בחשמל שהיא מפיקה אינו תהליך מורכב במיוחד. ישנן כיום חברות רבות המתעסקות בתחום המערכות הסולאריות אשר מבצעות עבורכם את מרבית העבודה, החל מהשלב הראשוני בו מבצעים הערכה לגבי גודל המערכת וכמות הלוחות אותם אפשר להניח על הגג שלכם, ולאחר מכן מבצעים שרטוט מערכת סולארית והדמיה שלה באמצעות תוכנה משוכללת. כאשר כל הפרטים מונחים על השולחן, אתם מקבלים הצעת מחיר מותאמת אישית, הכוללת הערכה על כמות החשמל שהמערכת שלכם תוכל לספק, ואתם יכולים לחשב בתוך כמה זמן בערך החיסכון בחשמל יחזיר כבר את עלות התקנת המערכת ותוכלו להתחיל להרוויח, ולהתחיל בתוך זמן קצר בהתקנת המערכת.

איזה חברה כדאי לבחור עבור התקנת המערכת?

כאשר מדובר על התקנת מערכת סולארית, מדובר על עסקה בסכום כסף לא מבוטל של כמה עשרות אלפי שקלים. ולכן, כאשר אתם בוחרים חברה שתתקין לכם את המערכת כדאי שתבחרו בטובים ביותר. סלע תשתיות מערכות סולאריות עוסקת מזה למעלה מעשור בתחום המערכות הסולאריות והתקנתן, והיא מציעה את כלל מעטפת השירותים הנדרשים בתחום המערכות הסולאריות כמו: ניקוי מערכות סולאריות, התקנת מערכות ללקוחות פרטיים ולעסקים, ייעוץ לפני התקנה ועוד.

מה עושים אם המערכת מתקלקלת?

חלק מן הערך המוסף ברכישה של המערכת אצל חברה אמינה ומקצועית כמו סלע תשתיות הוא העובדה שיש לכם גב שיוכל לסייע לכם במקרה של תקלה או בעיה או שתדאג לתחזוקה של מערכת סולארית. בכל מקרה בו אתם נתקלים בתקלה הקשורה במערכת הסולאריות, אנשי סלע תשתיות המתחים בנושא של תיקון מערכות סולאריות, ישמחו לתת לכם את השירות המקצועי והמהיר ביותר, על ידי אנשי מקצוע שעוסקים בתחום שנים רבות ויוכלו לבצע את העבודה בצורה היעילה ביותר. עם זאת, כדאי לדעת שמערכות סולאריות הן לא מערכות מסובכות מדי, ובמרבית המקרים מלבד פעולות תחזוקה שוטפות כמו ניקוי הלוחות, וביקורות תקופתיות לפי הצורך, אין כל סיבה שתצטרכו לפגוש את טכנאי החברה, והמערכת אמורה להחזיק מעמד בצורה טובה לאורך שנים רבות ללא תקלות מיוחדות.

לקריאה על גדר סולארית לחצו כאן >>

וגם על חווה סולארית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

התקנת פאנלים סולאריים באופן אידיאלי לצורך הפקת הכנסות ורווחים מקסימאליים

כיצד ביכולתכם לוודא שהמערכת הסולארית שתתקינו אכן תספק לכם ביצועים מקסימאליים לאורך זמן ותמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג או בשטח שברשותכם? שימו לב ל-4 הנקודות הקריטיות הבאות בנוגע להתקנת פאנלים סולאריים. אם תדאגו שהן מיושמות בזמן שמותקנים עבורכם פאנלים סולאריים חדשים תוכלו למקסם הכנסות ורווחים.  1. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום תחום האנרגיה הסולארית

קרא עוד ›
מערכת סולארית

התקנת גגות סולאריים – כל המספרים והתשובות שאתם מחפשים מחכים לכם בפנים

ב-10 שנות הניסיון שלנו ערכנו פגישות ייעוץ רבות עם גורמים שרצו להצטרף גם הם למהפכת האנרגיה הירוקה. במהלך הפגישות הללו הם שאלו אותנו שאלות חשובות לפני שהם קיבלו החלטה בדבר התקנת מערכת סולארית חדשה על הגג הביתי או המסחרי שלהם. ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר והתשובות המדויקות ביותר שניתן לתת להן + מידע חשוב

קרא עוד ›
פאנל סולארי

המסלול הירוק של חברת החשמל – היום קל, מהיר ומשתלם מתמיד להתקין מערכת סולארית ביתית

עד לא מזמן, אנשים פרטיים אשר רצו להתקין מערכת סולארית ביתית קטנה היו צריכים להמתין מספר חודשים עד לקבלת האישור מחברת החשמל, להגיש מסמכים רבים ולעסוק בביורוקרטיה מורכבת. המסלול הירוק של חברת חשמל מאפשר להם לקבל אישור מיידי כך שרישוי המערכת הופך לפשוט וקל מתמיד ותהליך חיבור מערכת סולארית לרשת החשמל הופך כולו לקצר וגם

קרא עוד ›
דילוג לתוכן