חממה סולארית - לקחת חממה פעילה ולהפיק ממנה הכנסה נוספת ויציבה

אם יש לכם חממה קיימת ופעילה מכל סוג שהוא – אתם יכולים להתקין על-גביה פאנלים סולאריים שיפיקו לכם מקור הכנסה נוסף ויציב לאורך שנים. זוהי דרך נהדרת למקסם את שטח השימוש במבנה הקיים. כך תתרמו באופן ישיר לא רק לעתיד הכלכלי שלכם, אלא גם לעתיד המאבק על איכות הסביבה, ותהפכו את החממה שלכם למודרנית, ירוקה וחכמה.

מהי חממה סולארית – וכיצד היא נבדלת מחממה רגילה?

חממה סולארית היא חממה חקלאית רגילה שהותקנו על-גביה פאנלים סולאריים לצורך הפקת אנרגיה חשמלית. את החשמל המופק ניתן לתעל לשימוש החממה עצמה, לשימוש השטח החקלאי כולו או למכירתו לחברת החשמל. הפאנלים הסולאריים אינם חוסמים את קרני האור או את נתיבי האוויר הדרושים לגידולים החקלאים ולא פוגעים בתנאי הגידול שלהם כלל.

למי מיועדת חממה סולארית?

חממה סולארית מתאימה לכל מי שיש להם חממה פעילה וקיימת ומעוניינים לשדרג אותה ולהפיק באמצעותה הכנסה כלכלית נוספת. הפאנלים הסולאריים מתאימים לשימוש בכל עונות השנה, הם עמידים בכל תנאי מזג האוויר וניתן להתקין אותם על כל סוגי החממות.

למה כדאי לכם להסב את החממה לחממה סולארית?

הסבת החממה החקלאית הקיימת שלכם לחממה סולארית תעניק לכם מגוון יתרונות חשובים, לרבות אלו הבאים:

  • יצירת הכנסה נוספת ויציבה – חממה סולארית תאפשר לכם להפיק חשמל וכך ליצור לעצמכם הכנסה נוספת על-ידי מכירתו לחברת החשמל או לחילופין תאפשר לכם לחסוך בהוצאות החשמל – וזאת ביציבות ולמשך תקופה של שנים רבות.

  • צעד אל עבר עצמאות אנרגטית – היכולת להפיק חשמל בעצמכם ובהתבסס על לא יותר מאשר קרני השמש תקדם אתכם למצב של עצמאות אנרגטית ותקטין את התלות שלכם במקורות אספקה חיצוניים.

  • ניצול אידיאלי של מבנה ושטח – התקנת פאנלים סולאריים על-גבי החממה הקיימת שלכם תאפשר לכם לנצל טוב יותר את שטח המבנה הקיים בלאו הכי במתחם.

  • הגנה על הגידולים החקלאיים – באמצעות חממה סולארית תחסמו קרינה אולטרה-סגולה, תתרמו לתהליך הפוטוסינתזה ולבריאות הגידולים החקלאיים.

  • שמירה על איכות הסביבה – כמו מערכות סולאריות מכל סוג שהוא, גם חממה סולארית רותמת את האנרגיה הטבעית, הנקייה והבטוחה של קרני השמש ושומרת על איכות הסביבה והיצורים החיים בה.

מה צריך על מנת להפוך את החממה הקיימת לחממה סולארית?

מלבד התנאי הבסיסי של בעלות על חממה, יש צורך לערוך תכנון הנדסי, להוציא טופס 4 ולקבל אישורים רגולטוריים להקמת המערכת, וכמובן – להתקין אותה בפועל. לצורך כך יש להיעזר בשירותיה של חברה המתמחה בתכנון והקמה של מערכות סולאריות.

התקנת חממה סולארית בהתאמה אישית מלאה

דרך חברת "סלע תשתיות" תוכלו לקבל פתרון מותאם אישית מבחינת סוג הפתרון הסולארי, רמת השקיפות של זכוכיות הפאנלים הסולאריים ובחירת הצבעים שלהם. זוהי הזדמנות מצוינת לשכלל ולייעל את החממה הקיימת שלכם ולהפוך אותה למודרנית.

צברנו כבר מעל ל-10 שנות ניסיון בתכנון והקמה של מערכות סולאריות ביתיות ומערכות סולאריות מסחריות, לרבות התקנת פאנלים סולאריים על גבי חממות חקלאיות. נהיה אתכם בקשר אישי בכל שלב ולכל אורך הדרך, וניתן לכם את כל מה שאתם צריכים על מנת להסב את החממה הקיימת שלכם למערכת סולארית שמייצרת אנרגיה ירוקה ומתחדשת ותספק לכם הכנסה נוספת ויציבה לאורך זמן. אם יש לכם חממה – זוהי דרך נהדרת לנצל באופן מקסימאלי את שטח המבנה שלה.

למידע נוסף ושיחת ייעוץ עם צוות המומחים עתיר הידע והניסיון שלנו, השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם בהקדם.

לקריאה על גדר סולארית לחצו כאן >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

חווה סולארית – מערכת סולארית גדולה עם יתרונות גדולים

חווה סולארית עושה מה שכל מערכת סולארית עושה – רק שהיא עושה זאת בהיקף גדול יותר ומכילה פאנלים סולאריים רבים. לצורך התקנת המערכת יש צורך בשטח פנוי או בשטח שיוסב לצורך התקנת המערכת. בדיוק כמו שהיא מצריכה שטח רב – כך היא גם טומנת בחובה יתרונות גדולים ומשמעותיים למי שיכולים להתקין אותה. כאן תקראו את

קרא עוד ›
פאנל סולארי

גדר סולארית – ביטחון פיסי וביטחון כלכלי ליישובים ולחקלאים

חקלאים ויישובים שרוצים ליצור לעצמם הכנסה נוספת ולנצל באופן מיטבי את השטח שברשותם יכולים להתקין כיום גדר סולארית – פיתוח טכנולוגי-חקלאי חדש בישראל. באמצעות הגדר ניתן לייצר חשמל, ליצור עצמאות אנרגטית ולמקסם את פוטנציאל השימוש בשטח באופן שעד לפיתוח הגדר לא היה אפשרי. יתרה מכך, על הגדר ניתן להתקין אמצעי ביטחון ובקרה שמספקים ליישוב הגנה

קרא עוד ›
צילום אווירי של גגות סולאריים על מבנים

חממה סולארית – לקחת חממה פעילה ולהפיק ממנה הכנסה נוספת ויציבה

אם יש לכם חממה קיימת ופעילה מכל סוג שהוא – אתם יכולים להתקין על-גביה פאנלים סולאריים שיפיקו לכם מקור הכנסה נוסף ויציב לאורך שנים. זוהי דרך נהדרת למקסם את שטח השימוש במבנה הקיים. כך תתרמו באופן ישיר לא רק לעתיד הכלכלי שלכם, אלא גם לעתיד המאבק על איכות הסביבה, ותהפכו את החממה שלכם למודרנית, ירוקה

קרא עוד ›
דילוג לתוכן