חממה סולארית – לקחת חממה פעילה ולהפיק ממנה הכנסה נוספת ויציבה

השאירו פרטים

כל חממה רגילה יכולה להפוך לחממה סולארית, רווחית, מודרנית וירוקה. התקנת פאנלים סולאריים בחממות מנצלת את שטח המבנה הקיים ומאפשרת הכנסה נוספת ויציבה לאורך שנים. זה לא רק שדרוג כלכלי לעסק שלכם, אלא גם תרומה למאמץ הגלובלי לשמור על איכות הסביבה. מתקדמים לחממה סולארית ועומדים בקו החזית של הטכנולוגיה והקיימות.

מערכת סולארית

מהי חממה סולארית - ובמה היא שונה מחממה רגילה?

חממה סולארית היא חממה חקלאית רגילה שהותקנו על-גביה פאנלים סולאריים לצורך הפקת אנרגיה חשמלית. את החשמל המופק אפשר לנצל לשימוש בעסק עצמו ובכך לחסוך את עלויות החשמל, ואף למכור אותו לחברת החשמל וכך להרוויח עוד מהשמש. שימו לב- הפאנלים לא חוסמים את קרני השמש ואינם פוגעים בגידולים, ההפך. הם מותאים להתקנה על חממות ומייצרים סביבת גידול אידיאלית וטובה יותר.

מערכת סולארית

יתרונות החממה הסולארית

למה כדאי לכם להסב את החממה לחממה סולארית?

הסבת החממה החקלאית הקיימת שלכם לחממה סולארית תעניק לכם מגוון יתרונות חשובים, לרבות אלו הבאים:

שמירה על איכות הסביבה

כמו מערכות סולאריות מכל סוג שהוא, גם חממה סולארית רותמת את האנרגיה הטבעית, הנקייה והבטוחה של קרני השמש ושומרת על איכות הסביבה והיצורים החיים בה.

הגנה על הגידולים החקלאיים

באמצעות חממה סולארית תחסמו קרינה אולטרה-סגולה, תתרמו לתהליך הפוטוסינתזה ולבריאות הגידולים החקלאיים.

ניצול אידיאלי של מבנה ושטח

התקנת פאנלים סולאריים על-גבי החממה הקיימת שלכם תאפשר לכם לנצל טוב יותר את שטח המבנה הקיים בלאו הכי במתחם.

צעד אל עבר עצמאות אנרגטית

היכולת להפיק חשמל בעצמכם ובהתבסס על לא יותר מאשר קרני השמש תקדם אתכם למצב של עצמאות אנרגטית ותקטין את התלות שלכם במקורות אספקה חיצוניים.

יצירת הכנסה נוספת ויציבה

חממה סולארית תאפשר לכם להפיק חשמל וכך ליצור לעצמכם הכנסה נוספת על-ידי מכירתו לחברת החשמל או לחילופין תאפשר לכם לחסוך בהוצאות החשמל – וזאת ביציבות ולמשך תקופה של שנים רבות.

מה צריך על מנת להפוך את החממה הקיימת לחממה סולארית?

מלבד התנאי הבסיסי של בעלות על חממה, יש צורך לערוך תכנון הנדסי, להוציא טופס 4 ולקבל אישורים רגולטוריים להקמת המערכת, וכמובן – להתקין אותה בפועל. לצורך כך יש להיעזר בשירותיה של חברה המתמחה בתכנון והקמה של מערכות סולאריות.

התקנת חממה סולארית בהתאמה אישית מלאה

דרך חברת "סלע תשתיות" תוכלו לקבל פתרון מותאם אישית מבחינת סוג הפתרון הסולארי, רמת השקיפות של זכוכיות הפאנלים הסולאריים ובחירת הצבעים שלהם. זוהי הזדמנות מצוינת לשכלל ולייעל את החממה הקיימת שלכם ולהפוך אותה למודרנית.

צברנו כבר מעל ל-10 שנות ניסיון בתכנון והקמה של מערכות סולאריות ביתיות ומערכות סולאריות מסחריות, לרבות התקנת פאנלים סולאריים על גבי חממות חקלאיות. נהיה אתכם בקשר אישי בכל שלב ולכל אורך הדרך, וניתן לכם את כל מה שאתם צריכים על מנת להסב את החממה הקיימת שלכם למערכת סולארית שמייצרת אנרגיה ירוקה ומתחדשת ותספק לכם הכנסה נוספת ויציבה לאורך זמן. אם יש לכם חממה – זוהי דרך נהדרת לנצל באופן מקסימאלי את שטח המבנה שלה.

למידע נוסף ושיחת ייעוץ עם צוות המומחים עתיר הידע והניסיון שלנו, השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם בהקדם.

לקריאה על גדר סולארית לחצו כאן >>

וגם על חווה סולארית

שאלות נפוצות:

בהחלט כן. כל חממה רגילה ופעילה ניתן להפוך לחממה סולארית רווחית, מודרנית וירוקה. 

הפאנלים לא חוסמים את קרני השמש וכלל אינם פוגעים בגידולים. ההפך הוא הנכון – חממה סולארית מכילה פאנלים המותאמים לחממות חקלאיות, שמייצרים סביבת גידול אידיאלית ובריאה יותר עבור הגידולים. הפאנלים מגנים על הגידולים ע"י כך שהם חוסמים קרינה אולטרה-סגולה ותורמים לתהליך הפוטוסינתזה. מידע נוסף 

תשואה פוטנציאלית

עד כ-20% תשואה

מטרות התקנת חממה סולארית

חיסכון בהוצאות החשמל, יצירת אפיק של הכנסה פסיבית, השגת עצמאות אנרגטית, ניצול מקסימלי של השטח, תרומה לאיכות הסביבה, הגנה על הגידולים החקלאיים

אופן ההתקנה

מענה EPC שלם בליווי אישי מ-א' ועד ת' כולל כל מה שצריך, לרבות ייעוץ, תכנון, התקנה, ניטור ותחזוקה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

התקנת פאנלים סולאריים באופן אידיאלי לצורך הפקת הכנסות ורווחים מקסימאליים

כיצד ביכולתכם לוודא שהמערכת הסולארית שתתקינו אכן תספק לכם ביצועים מקסימאליים לאורך זמן ותמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג או בשטח שברשותכם? שימו לב ל-4 הנקודות הקריטיות הבאות בנוגע להתקנת פאנלים סולאריים. אם תדאגו שהן מיושמות בזמן שמותקנים עבורכם פאנלים סולאריים חדשים תוכלו למקסם הכנסות ורווחים.  1. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום תחום האנרגיה הסולארית

קרא עוד ›
מערכת סולארית

התקנת גגות סולאריים – כל המספרים והתשובות שאתם מחפשים מחכים לכם בפנים

ב-10 שנות הניסיון שלנו ערכנו פגישות ייעוץ רבות עם גורמים שרצו להצטרף גם הם למהפכת האנרגיה הירוקה. במהלך הפגישות הללו הם שאלו אותנו שאלות חשובות לפני שהם קיבלו החלטה בדבר התקנת מערכת סולארית חדשה על הגג הביתי או המסחרי שלהם. ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר והתשובות המדויקות ביותר שניתן לתת להן + מידע חשוב

קרא עוד ›
פאנל סולארי

המסלול הירוק של חברת החשמל – היום קל, מהיר ומשתלם מתמיד להתקין מערכת סולארית ביתית

עד לא מזמן, אנשים פרטיים אשר רצו להתקין מערכת סולארית ביתית קטנה היו צריכים להמתין מספר חודשים עד לקבלת האישור מחברת החשמל, להגיש מסמכים רבים ולעסוק בביורוקרטיה מורכבת. המסלול הירוק של חברת חשמל מאפשר להם לקבל אישור מיידי כך שרישוי המערכת הופך לפשוט וקל מתמיד ותהליך חיבור מערכת סולארית לרשת החשמל הופך כולו לקצר וגם

קרא עוד ›
דילוג לתוכן