מערכות סולאריות מסחריות

השאירו פרטים
20% תשואה
20% תשואה

אם הייתם רואים כסף על הרצפה הייתם מרימים אותו? אז למה כשהוא שוכב על גג העסק אתם לא עושים את זה? השמש כבר פה, הגג שלכם כבר קיים – לא חבל? 

מערכת סולארית מסחרית היא השקעה רווחית לבעלי חברות ועסקים. רוצים לדעת כמה בדיוק אתם יכולים להרוויח? רוצים שחברת החשמל תתחיל לשלם לכם במקום שאתם תשלמו לה? אנחנו כאן כדי לענות על כל השאלות.

מערכת סולארית

מערכות סולאריות מסחריות

מערכות סולאריות גדולות המותקנות על גגות גדולים של מבנים מסחריים. כך ניתן גם לחסוך בהוצאות החשמל וגם להרוויח ממכירת האנרגיה לחברת החשמל.

מערכת סולארית

היתרונות של מערכת סולארית מסחרית

מהן מערכות סולאריות מסחריות?

מערכות פוטו-וולטאיות בעלות הספק של 15KW ומעלה המותקנות על גגות של מבנים המשמשים לצרכי מסחר וחקלאות. 

האם מתאימה לכם התקנת מערכת סולארית מסחרית? 

כל מה שצריך על-מנת להתקין מערכות סולאריות מסחריות הוא מבנה המשמש לצרכים מסחריים, עסקיים ו/או חקלאיים בעל גג הכולל שטח פנוי. לחילופין ניתן להתקין מערכות סולאריות מסחריות גם בשטחים פתוחים. במרבית המקרים מי שמתקינים מערכות מסוג זה הם מפעלים, חברות, חקלאים, יישובים וקיבוצים. בשורה התחתונה, אם יש לכם מבנה מסחרי עם גג בעל שטח זמין – התקנת מערכת סולארית מסחרית בהחלט תתאים.

למה כדאי לכם להתקין מערכת סולארית מסחרית? רווחים פלוס יתרונות נוספים

זה מה שמרוויחים בעלי חברות ועסקים אשר מתקינים מערכות סולאריות מסחריות:

חיסכון כלכלי ישיר

הודות להתקנת המערכת חשבון החשמל שלכם ייחתך באופן משמעותי. ככל שהעסק שלכם צורך יותר חשמל - כך החיסכון שלכם ייגדל. זהו יתרון ניכר בהתחשב בתעריף החשמל המופקע.

פחות מיסים לשלם

המדינה מתמרצת בעלי חברות ועסקים להתקין מערכות סולאריות מסחריות ע"י מתן הטבות מס.

שיפור בתזרים המזומנים

את עודפי החשמל תוכלו למכור לחברת החשמל וכך ליצור אפיק הכנסה נוסף. במקום לשלם לחברת החשמל - היא תשלם לכם.

מקסום פוטנציאל השטח הקיים

אם יש לכם שטח זמין בגג תוכלו לנצל אותו באופן מיטבי. חבל שסתם יעמוד ללא שימוש.

עצמאיים גם באנרגיה

בעלי עסקים שמתקינים מערכת סולארית מסחרית נהנים מעצמאות אנרגטית.

תרומה לאיכות הסביבה

אנרגיה ירוקה היא אנרגיה נקייה והפקתה לא מזהמת את הסביבה. חשוב לשמור על כדור הארץ למען עתידנו ועתיד ילדינו.

כמה אתם יכולים להרוויח באמצעות התקנת מערכת סולארית מסחרית? 

שאלה מצוינת ורלוונטית במיוחד לבעלי עסקים. קודם כל חשוב להדגיש שלכל מערכת יש פוטנציאל רווח שונה. זאת בין היתר כי לכל גג פוטנציאל שונה, והפוטנציאל הזה מושפע מפרמטרים כגון כמות מ"ר ומיקום הגג. להלן סדרי גודל בשביל לסבר לכם את האוזן:

  • גג בעל 500 מ"ר – 64,000 ש"ח הכנסה שנתית צפויה 
  • גג בעל 600 מ"ר – 76,800 ש"ח הכנסה שנתית צפויה
  • גג בעל 725 מ"ר – 92,800 ש"ח הכנסה שנתית צפויה
  • גג בעל 1,000 מ"ר – 128,000 ש"ח הכנסה שנתית צפויה

החישוב הוא שכל מ"ר גג שווה בקירוב כ-128 ש"ח הכנסה בשנה. וודאי שמדובר באומדן בלבד, והתוצאות בפועל משתנות בין כל גג וכל מערכת סולארית מסחרית. נספק לכם אומדן מדויק יותר בעת פגישת הייעוץ. 

יש לכם עסק עם גג? יש לכם עסק עם סלע תשתיות 

סלע תשתיות מערכות סולאריות תספק לכם מענה EPC כולל כל מה שצריך להתקנת מערכת סולארית מסחרית פרטית משלכם, החל משלב הייעוץ, כלה בשלב התכנון וההתקנה ועד לשלב הניטור והתחזוקה השוטפת של המערכת הסולארית. זאת כולל תהליך הרישוי וטיפול בכל הביורוקרטיה הנלווית להתקנת המערכת. 

דעו שאנו מבצעים התקנת מערכות סולאריות מסחריות בהתאמה אישית מלאה. צוות מומחים מטעמנו יגיע לגג שלכם לצורך ביצוע מגוון מדידות ובדיקות. הנתונים שהצוות יאסוף יסייעו לנו לאחר מכן לתכנן את המערכת כך שהיא תמקסם את פוטנציאל הרווח הטמון בגג שלכם. 

רוצים לדעת כמה בדיוק אתם יכולים להרוויח מהתקנת מערכת סולארית מסחרית? צרו איתנו קשר כאן או במספר הטלפון 077-9966240 ונחזור אליכם בהקדם לצורך מתן ייעוץ אישי ופרטים נוספים. 

שאלות נפוצות:

כמובן. אנו מציעים מגוון רחב של מערכות סולריות, גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי והמסחרי. אנחנו אפילו ממליצים במיוחד על מערכות סולאריות מסחריות המותקנות על שטחים גדולים.

התהליך דורש תכנון מקדים, קבלת אישורים ומלווה בהרבה בירוקרטיה. אנחנו עושים עבורכם את כל התהליך, ולכן הוא נתפס בקרב לקוחותינו כתהליך מהיר, פשוט וקל.

מידע נוסף 

רווח פוטנציאלי (הכנסה שנתית צפויה)

128 ש"ח בקירוב לכל מ"ר גג

מטרות התקנת מערכת סולארית מסחרית

חיסכון כספי לעסק, יצירת אפיק של הכנסה פסיבית, מקסום פוטנציאל השטח הקיים, שמירה על איכות הסביבה, השגת עצמאות אנרגטית

מיקום המערכת

גגות מבנים המשמשים לצרכים מסחריים, עסקיים או חקלאיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

התקנת פאנלים סולאריים באופן אידיאלי לצורך הפקת הכנסות ורווחים מקסימאליים

כיצד ביכולתכם לוודא שהמערכת הסולארית שתתקינו אכן תספק לכם ביצועים מקסימאליים לאורך זמן ותמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג או בשטח שברשותכם? שימו לב ל-4 הנקודות הקריטיות הבאות בנוגע להתקנת פאנלים סולאריים. אם תדאגו שהן מיושמות בזמן שמותקנים עבורכם פאנלים סולאריים חדשים תוכלו למקסם הכנסות ורווחים.  1. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום תחום האנרגיה הסולארית

קרא עוד ›
מערכת סולארית

התקנת גגות סולאריים – כל המספרים והתשובות שאתם מחפשים מחכים לכם בפנים

ב-10 שנות הניסיון שלנו ערכנו פגישות ייעוץ רבות עם גורמים שרצו להצטרף גם הם למהפכת האנרגיה הירוקה. במהלך הפגישות הללו הם שאלו אותנו שאלות חשובות לפני שהם קיבלו החלטה בדבר התקנת מערכת סולארית חדשה על הגג הביתי או המסחרי שלהם. ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר והתשובות המדויקות ביותר שניתן לתת להן + מידע חשוב

קרא עוד ›
פאנל סולארי

המסלול הירוק של חברת החשמל – היום קל, מהיר ומשתלם מתמיד להתקין מערכת סולארית ביתית

עד לא מזמן, אנשים פרטיים אשר רצו להתקין מערכת סולארית ביתית קטנה היו צריכים להמתין מספר חודשים עד לקבלת האישור מחברת החשמל, להגיש מסמכים רבים ולעסוק בביורוקרטיה מורכבת. המסלול הירוק של חברת חשמל מאפשר להם לקבל אישור מיידי כך שרישוי המערכת הופך לפשוט וקל מתמיד ותהליך חיבור מערכת סולארית לרשת החשמל הופך כולו לקצר וגם

קרא עוד ›
דילוג לתוכן