מערכות סולאריות מסחריות

לא סתם השימוש באמצעות מערכות סולאריות לייצור חשמל מקרני השמש הופך להיות פופולרי יותר ויותר. בסופו של דבר, מדובר כאן על משהו שמביא ברכה לכל הצדדים – גם מסייע למלחמה בזיהום האוויר של כדור הארץ שנגרם כתוצאה מייצור חשמל מפחם או נפט, וגם מאפשר לבעלי המערכת לחסוך כסף על ידי כך שהם יכולים לייצר את החשמל שלהם בעצמם ולהשתמש בו במקום החשמל עליו הם משלמים לחברת החשמל. היתרונות הללו גרמו לחברות ואנשים פרטיים להתעניין בהתקנה של מערכת סולארית בגג המבנה שלהם, וליותר ויותר אנשים לעבור להשתמש בחשמל ירוק.

הפופולריות הרבה של מערכות סולאריות מסחריות

לעומת אנשים פרטיים, צריכת החשמל של מקומות מסחריים גדולים כמו מפעלים ומחסנים גדולה הרבה יותר. בנוסף, במרבית המקרים גג המבנה כאשר מדובר על מבנה מסחרי גדול יותר, ויש בו יותר מקום להתקין מערכת סולארית עם קולטים רבים. ולכן, תוכלו למצוא על גגות של מפעלים ומחסנים רבים מערכות סולאריות מסחריות, אשר מאפשרות להם לחסוך לא מעט כסף בהוצאות החשמל הנדרשות להפעלת התאורה והמכונות במקום. מערכות סולאריות מסחריות לא שונות ממערכות סולאריות למגזר הפרטי, אך בדרך כלל יוכלו להניח כמות גדולה יותר של קולטים על גג המבנה, וממילא לייצר יותר חשמל באמצעות המערכת.

התקנה ואחזקה של מערכות סולאריות מסחריות

ישנם כאלה שחוששים מהתקנה של מערכות סולאריות וטוענים שעלולות לצוץ תקלות ובעיות שישבשו את אספקת החשמל הסדירה, ויגרמו להם לעלויות תיקון גבוהות. אמנם, כדאי לדעת כי מערכות סולאריות נחשבות למערכות אמינות אשר כמות התקלות בהן זניחה לחלוטין, והן אמורות להחזיק עשרות שנים על ידי פעולות תחזוקה פשוטות אחת לתקופה. ובמיוחד כאשר ההתקנה והתחזוקה של המערכת מתבצעת על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון כמו סלע תשתיות אשר כבר למעלה מעשר שנים עוסקת בתחום המערכות הסולאריות וביצעה בהצלחה פרויקטים רבים להתקנת מערכות כאלה ללקוחות פרטיים ועסקיים. בין היתר החברה מספקת גם שירות תחזוקה למערכות סולאריות, ובעת הצורך גם תיקון מערכות סולאריות על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום.

איך מבצעים ניקוי של מערכת סולארית?

ניקוי מערכות סולאריות הוא אחד הדברים החשובים בתהליך התחזוקה של המערכת. מדובר על דאגה לכך שהפאנלים הסולאריים האחראים על קליטת קרני השמש יהיו נקיים מאבק ולכלכוך אשר מצטברים מטבע הדברים מאחר ומדובר על מקום פתוח. תהליך הניקוי מתבצע על ידי שימוש במים נטולי אבנית, בכדי לוודא שלא יצטברו על גבי הקולטים לכלוכים של אבנית. השמירה על ניקיון תמידי של המערכת מבטיחה למחזיק בה את היכולת להפיק את מקסימום החשמל שניתן להפיק מן המערכת, משום שקולטים שאינם נקיים מתפקדים בצורה לקויה וחלשה יותר.

סלע תשתיות – הכתובת שלכם למערכות סולאריות מסחריות

זה מובן שלמנהלי מפעלים וחברות ההחלטה על התקנת מערכת סולארית הכרוכה בלא מעט עלויות יכולה לגרום ללבטים. עם זאת, כאשר אתם בוחרים להתקין את המערכת אצל אנשי המקצוע של סלע תשתיות, אתם יכולים לקבל מענה זמין ומלא לכל שאלה או התלבטות שעולה במוחכם, בכדי שתוכלו להיות רגועים שאתם עושים את ההחלטה הנכונה. בנוסף, סלע תשתיות מקפידה על העסקת עובדים אשר מחזיקים בידע ובניסיון הדרוש, שיעזור להם לבצע את העובדה על הצד הטוב ביותר, בכדי שהמערכת תוכל לעבוד לאורך שנים רבות ללא תקלות ובעיות, ולהפיק את מקסימום החשמל שהיא מסוגלת להפיק. ולכן, אין ספק שהחלטה על התקנת מערכת סולארית מסחרית אצל סלע תשתיות היא החלטה נבונה, אשר תשתלם גם בטווח הזמן המיידי וגם בטווח הארוך.

שאלות נפוצות:

כמובן. אנו מציעים מגוון רחב של מערכות סולריות, גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי והמסחרי. אנחנו אפילו ממליצים במיוחד על מערכות סולאריות מסחריות המותקנות על שטחים גדולים.

התהליך דורש תכנון מקדים, קבלת אישורים ומלווה בהרבה בירוקרטיה. אנחנו עושים עבורכם את כל התהליך, ולכן הוא נתפס בקרב לקוחותינו כתהליך מהיר, פשוט וקל.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

חווה סולארית – מערכת סולארית גדולה עם יתרונות גדולים

חווה סולארית עושה מה שכל מערכת סולארית עושה – רק שהיא עושה זאת בהיקף גדול יותר ומכילה פאנלים סולאריים רבים. לצורך התקנת המערכת יש צורך בשטח פנוי או בשטח שיוסב לצורך התקנת המערכת. בדיוק כמו שהיא מצריכה שטח רב – כך היא גם טומנת בחובה יתרונות גדולים ומשמעותיים למי שיכולים להתקין אותה. כאן תקראו את

קרא עוד ›
פאנל סולארי

גדר סולארית – ביטחון פיסי וביטחון כלכלי ליישובים ולחקלאים

חקלאים ויישובים שרוצים ליצור לעצמם הכנסה נוספת ולנצל באופן מיטבי את השטח שברשותם יכולים להתקין כיום גדר סולארית – פיתוח טכנולוגי-חקלאי חדש בישראל. באמצעות הגדר ניתן לייצר חשמל, ליצור עצמאות אנרגטית ולמקסם את פוטנציאל השימוש בשטח באופן שעד לפיתוח הגדר לא היה אפשרי. יתרה מכך, על הגדר ניתן להתקין אמצעי ביטחון ובקרה שמספקים ליישוב הגנה

קרא עוד ›
צילום אווירי של גגות סולאריים על מבנים

חממה סולארית – לקחת חממה פעילה ולהפיק ממנה הכנסה נוספת ויציבה

אם יש לכם חממה קיימת ופעילה מכל סוג שהוא – אתם יכולים להתקין על-גביה פאנלים סולאריים שיפיקו לכם מקור הכנסה נוסף ויציב לאורך שנים. זוהי דרך נהדרת למקסם את שטח השימוש במבנה הקיים. כך תתרמו באופן ישיר לא רק לעתיד הכלכלי שלכם, אלא גם לעתיד המאבק על איכות הסביבה, ותהפכו את החממה שלכם למודרנית, ירוקה

קרא עוד ›
דילוג לתוכן