שטיפת מערכת סולארית

השאירו פרטים

המעבר לחשמל סולארי בישראל הולך וגובר. יותר ויותר בתים פרטיים עושים את המעבר לצורך שימוש עצמי ובתי עסק מתקינים מערכות סולאריות מסחריות ומספקות חשמל סולארי לחברת החשמל כמודל כלכלי משתלם. כך או כך, על מנת לשמור על תפוקה מקסימלית, יש לדאוג באופן קבוע לשטיפת המערכת הסולארית. יש לפנלים נטייה לצבור אבק ולכלוך, אשר פוגעים באפקטיביות של המערכת. כמה כסף שווה מערכת סולארית נקייה ואיך הכי נכון לנקות אותה באופן עקבי? כל המידע כאן.

מערכת סולארית

שטיפת מערכת סולארית

המטרה שלנו היא לאפשר למערכת הסולארית שלך לממש את פוטנציאל ייצור החשמל שלה ואת ההכנסות בהתאם.

מערכת סולארית

היתרונות של שטיפת מערכת סולארית

 

למה כדאי להתקין מערכת סולארית?

תחשבו רגע על חשבונות החשמל המנופחים שמגיעים אליכם הביתה מדי חודש או חודשיים בסכומים לא קטנים. בכל חודש אנחנו משלמים סכום לא מבוטל עבור שימוש בחשמל בבית – משהו שלא באמת אפשר בלעדיו. אולם, הפתרון הוא לא להפסיק להשתמש בחשמל אלא פשוט לייצר אותו לבד. כמובן שהתקנת מערכת סולארית לא נעשית בחינם ועלותה מתחילה בחמישים אלף שקלים, אך בסופו של דבר כאשר חודש אחר חודש אתם חוסכים בתשלומי החשמל, ובמקרים מסוימים (כאשר ייצור החשמל שלכם גובר על הביקוש) אתם גם יכולים למכור את החשמל לחברת החשמל שמחויבת על פי חוק לקנות מכם את החשמל שאתם מייצרים בחוזה ל – 25 שנה, אתם יכולים להיות בטוחים שההשקעה תחזיר את עצמה בתוך מספר שנים בודדות, ומאותו רגע תתחילו פשוט להרוויח מכל חשמל שתייצרו.

מה דורשת התקנה של מערכת סולארית?

את מה שצריך בשביל להתקין מערכת סולארית משלכם אפשר לסכם במילה אחת: מקום. הלוחות הסולאריים המכילים את התאים הסולאריים שקולטים את קרני השמש הם לוחות גדולים מאוד, ובשביל לייצר חשמל בכמות משתלמת יש צורך במקום גדול המאפשר הנחת מספיק לוחות. ולכן, דבר ראשון שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם ניגשים להתקנה של מערכת סולארית הוא גודל המקום בו אתם יכולים להניח את הלוחות. את השלבים שלאחר מכן תוכלו להשאיר כבר לחברה המתקינה את המערכת, שתדאג לכם לכל מה שצריך עבור ההתקנה, החל משלב התכנון ועד לשלב הסופי בו אתם משתמשים בחשמל שמיוצר על ידכם.

שטיפת מערכת סולארית

לאחר שהמערכת פועלת אצלכם, כל מה שנותר לכם לעשות הוא לדאוג שמדי תקופה תערך בדיקה שגרתית המפקחת על תקינות המערכת, ולפנות אל חברה כמו "סלע תשתיות מערכות סולאריות" אשר מבצעת ניקוי מערכות סולאריות עבור לקוחות פרטיים ועסקיים שתבצע עבורכם שטיפת מערכת סולארית. כדאי מאוד שלא להזניח את ניקיון המערכת, כי שטיפת מערכת סולארית חיונית בכדי שהלוחות יוכלו לתפקד כמו שצריך ולהפיק את הכמות המרבית של החשמל מכל לוח, וכן על מנת למנוע תקלות העלולות להיווצר כתוצאה מלכלוך.

מה עושים במקרה של תקלה במערכת?

מערכות סולאריות נחשבות למערכות אמינות במיוחד אשר יכולות לפעול שנים רבות ללא תקלות ובעיות. במיוחד כאשר אתם מבצעים את הטיפולים והתחזוקה למערכת סולארית הנדרשת בזמן, אתם יכולים להיות רגועים שלא אמורות לצוץ תקלות או בעיות מיוחדות במשך השנים שהמערכת עובדת. אולם, אם בכל זאת נתקלתם בבעיה או תקלה כלשהיא, תוכלו לפנות אל סלע תשתיות אשר עוסקת גם בתחום של תיקון מערכות סולאריות, והם ישלחו אליכם את אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום, בשביל שיוכלו לטפל לכם בבעיה בצורה הטובה ביותר ובמהירות האפשרית.

לקריאה על שרטוט מערכות סולאריות לחצו כאן >>

מוזמנים לקרוא גם על גדר סולארית

וגם על חווה סולארית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

התקנת פאנלים סולאריים באופן אידיאלי לצורך הפקת הכנסות ורווחים מקסימאליים

כיצד ביכולתכם לוודא שהמערכת הסולארית שתתקינו אכן תספק לכם ביצועים מקסימאליים לאורך זמן ותמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג או בשטח שברשותכם? שימו לב ל-4 הנקודות הקריטיות הבאות בנוגע להתקנת פאנלים סולאריים. אם תדאגו שהן מיושמות בזמן שמותקנים עבורכם פאנלים סולאריים חדשים תוכלו למקסם הכנסות ורווחים.  1. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום תחום האנרגיה הסולארית

קרא עוד ›
מערכת סולארית

התקנת גגות סולאריים – כל המספרים והתשובות שאתם מחפשים מחכים לכם בפנים

ב-10 שנות הניסיון שלנו ערכנו פגישות ייעוץ רבות עם גורמים שרצו להצטרף גם הם למהפכת האנרגיה הירוקה. במהלך הפגישות הללו הם שאלו אותנו שאלות חשובות לפני שהם קיבלו החלטה בדבר התקנת מערכת סולארית חדשה על הגג הביתי או המסחרי שלהם. ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר והתשובות המדויקות ביותר שניתן לתת להן + מידע חשוב

קרא עוד ›
פאנל סולארי

המסלול הירוק של חברת החשמל – היום קל, מהיר ומשתלם מתמיד להתקין מערכת סולארית ביתית

עד לא מזמן, אנשים פרטיים אשר רצו להתקין מערכת סולארית ביתית קטנה היו צריכים להמתין מספר חודשים עד לקבלת האישור מחברת החשמל, להגיש מסמכים רבים ולעסוק בביורוקרטיה מורכבת. המסלול הירוק של חברת חשמל מאפשר להם לקבל אישור מיידי כך שרישוי המערכת הופך לפשוט וקל מתמיד ותהליך חיבור מערכת סולארית לרשת החשמל הופך כולו לקצר וגם

קרא עוד ›
דילוג לתוכן