התקנת גגות סולאריים – כל המספרים והתשובות שאתם מחפשים מחכים לכם בפנים

השאירו פרטים

ב-10 שנות הניסיון שלנו ערכנו פגישות ייעוץ רבות עם גורמים שרצו להצטרף גם הם למהפכת האנרגיה הירוקה. במהלך הפגישות הללו הם שאלו אותנו שאלות חשובות לפני שהם קיבלו החלטה בדבר התקנת מערכת סולארית חדשה על הגג הביתי או המסחרי שלהם. ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר והתשובות המדויקות ביותר שניתן לתת להן + מידע חשוב נוסף בכל הקשור להתקנת גגות סולאריים. אנחנו ממליצים לקרוא את התשובות והנתונים הקיימים כאן וליצור איתנו קשר בכל שאלה נוספת. 

מהו גודל הגג המינימאלי הדרוש להתקנת מערכת סולארית?

יש צורך בגג בעל 60 מ"ר ומעלה לצורך התקנת המערכת.

האם יש צורך בהוצאת היתר בנייה? 

קיים פטור מהצורך להוציא היתר בנייה לצורך התקנת גגות סולאריים בשטח של עד 7,000 מ"ר. 

מהי עלות התקנת גגות סולאריים?

באופן כללי ניתן לומר שעלות מערכת סולארית מתחילה בכ-50,000 ש"ח והיא תלויה במגוון פרמטרים כמו גודל הגג במ"ר וסוג המערכת המותקנת. 

האם יש צורך לדווח לרשות המיסים או לשלם מיסים עבור ההכנסות שהמערכת מניבה?

עבור מערכות סולאריות ביתיות קיים פטור מתשלום מס הכנסה עד להכנסות בסכום של 24,000 ש"ח בשנה ופטור מתשלום מע"מ עד להכנסות בסכום של 100,000 ש"ח בשנה. 

מהי התשואה אותה ניתן להשיג באמצעות התקנת גגות סולאריים?

התשואה הממוצעת אותה מניבות מערכות סולאריות ביתיות עומדת על כ-15%. מערכות סולאריות מסחריות מניבות תשואה של כ-20%. בשני המקרים מדובר באומדן בלבד.

מהי ההכנסה השנתית הצפויה לאחר ההתקנה?

התקנת גגות סולאריים יכולה לספק כ-128 ש"ח בשנה לכל מ"ר גג. גם כאן מדובר באומדן והסכום בפועל משתנה בהתאם למגוון פרמטרים המשפיעים על רמת הנצילות של המערכת, לרבות טיב התחזוקה שלה. 

האם יש צורך לטפל במערכת לאחר התקנתה?

יש לדאוג שהפאנלים הסולאריים נותרים נקיים לצורך מקסום הנצילות שלהם. לשם כך מומלץ להשתמש בשירותי ניקוי פאנלים סולאריים. בנוסף לכך מומלץ לבצע בדיקה תקופתית למערכת בשביל לוודא שהיא מספקת ביצועים מקסימאליים. 

כיצד לבחור חברה להתקנת גגות סולאריים?

בחירת החברה שתספק לכם את שירותי ההתקנה היא קריטית ויכולה להשפיע באופן משמעותי על הרווחים שהמערכת תפיק לכם. 

  • ידע וניסיון – בחרו בחברה בעלת ניסיון עשיר בהתקנת גגות סולאריים וכל השירותים הכרוכים בכך.
  • טכנולוגיה – בחרו בחברה שמבצעת מחקר מתמיד לבחירת הטכנולוגיות המובילות והחדשות ביותר בתחום האנרגיה הסולארית כך שתבטיחו שאתם מקבלים מערכת חדישה ומתקדמת ולא מערכת מיושנת.
  • מענה שלם – בחרו בחברה שתספק לכם את כל השירותים הדרושים להתקנת גגות סולאריים – רישוי, תכנון, התקנה, ניטור ותחזוקה.
  • תכנון והתקנה בהתאמה אישית – לכל גג מאפיינים ואתגרים משלו, לכן חשוב לוודא שהחברה תתאים את המערכת הסולארית לגג הפרטי והספציפי שלכם ותספק לכם את ההרכב הסולארי המדויק ביותר לצורך מיצוי הפוטנציאל הכלכלי הטמון בו. 
  • פתרונות מימון – חלק מהחברות מסוגלות לספק פתרונות מימון שיסייעו לכם לממן בהצלחה ובשקט את התקנת המערכת.
  • ליווי ואחריות לאחר ההתקנה – וודאו שהחברה ממשיכה ללוות אתכם באופן אישי ומלא גם לאחר התקנת המערכת ועוזרת לכם למקסם את הפוטנציאל שלה. 

התקנת גגות סולאריים בהתאמה אישית עם סלע תשתיות 

חברת סלע תשתיות מספקת מענה EPC שלם בליווי אישי ומלא כולל כל מה שצריך החל משלב התכנון ועד לשלב התחזוקה ומתקינה מערכות סולאריות ביתיות ומערכות סולאריות מסחריות מכל הסוגים בהתאמה אישית מלאה. 

דעו שיש לנו 10 שנות ניסיון בתחום האנרגיה הסולארית ובמהלכן צברנו כמות אדירה של ידע ומיומנויות. בנוסף לכך אנחנו מקפידים להשתמש בטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום – הדור הבא של המערכות הסולאריות. כל זאת על-מנת להבטיח שהלקוחות שלנו מנצלים את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג הביתי או המסחרי שלהם.

במידה ואתם צריכים סיוע במימון נוכל לעזור לכם במציאת פתרונות מימון ייחודיים כך שלא תוותרו על החלום להתקין מערכת סולארית מתקדמת על הגג שלכם. 
צרו איתנו קשר כאן או במספר הטלפון 077-9966240 ונחזור אליכם בהקדם לצורך מתן ייעוץ אישי ופרטים נוספים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

התקנת פאנלים סולאריים באופן אידיאלי לצורך הפקת הכנסות ורווחים מקסימאליים

כיצד ביכולתכם לוודא שהמערכת הסולארית שתתקינו אכן תספק לכם ביצועים מקסימאליים לאורך זמן ותמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג או בשטח שברשותכם? שימו לב ל-4 הנקודות הקריטיות הבאות בנוגע להתקנת פאנלים סולאריים. אם תדאגו שהן מיושמות בזמן שמותקנים עבורכם פאנלים סולאריים חדשים תוכלו למקסם הכנסות ורווחים.  1. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום תחום האנרגיה הסולארית

קרא עוד ›
מערכת סולארית

התקנת גגות סולאריים – כל המספרים והתשובות שאתם מחפשים מחכים לכם בפנים

ב-10 שנות הניסיון שלנו ערכנו פגישות ייעוץ רבות עם גורמים שרצו להצטרף גם הם למהפכת האנרגיה הירוקה. במהלך הפגישות הללו הם שאלו אותנו שאלות חשובות לפני שהם קיבלו החלטה בדבר התקנת מערכת סולארית חדשה על הגג הביתי או המסחרי שלהם. ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר והתשובות המדויקות ביותר שניתן לתת להן + מידע חשוב

קרא עוד ›
פאנל סולארי

המסלול הירוק של חברת החשמל – היום קל, מהיר ומשתלם מתמיד להתקין מערכת סולארית ביתית

עד לא מזמן, אנשים פרטיים אשר רצו להתקין מערכת סולארית ביתית קטנה היו צריכים להמתין מספר חודשים עד לקבלת האישור מחברת החשמל, להגיש מסמכים רבים ולעסוק בביורוקרטיה מורכבת. המסלול הירוק של חברת חשמל מאפשר להם לקבל אישור מיידי כך שרישוי המערכת הופך לפשוט וקל מתמיד ותהליך חיבור מערכת סולארית לרשת החשמל הופך כולו לקצר וגם

קרא עוד ›
דילוג לתוכן