שדה סולארי – מערכת סולארית רווחית בשטח הפרטי או המסחרי שלכם

השאירו פרטים

שם נוסף לשדה סולארי הוא חווה סולארית ומשמעותם מערכת סולארית גדולה אשר מוקמת בשטח פתוח. כל מי שיש בידם עתודות קרקע נרחבות יכולים לבחור לנצל את השטח לצורך הקמת שדה סולארי. עבור גורמים עסקיים ואנשים פרטיים רבים מדובר בהחלטה חכמה אשר טומנת בחובה תועלת ויתרונות משמעותיים לטווח הארוך, כמו הגעה לעצמאות אנרגטית, הפקת מקור הכנסה פאסיבי ושמירה על איכות הסביבה. מסוקרנים לדעת עוד? מוזמנים להמשיך לקרוא.

מהו שדה סולארי?

שדה סולארי הוא מערכת סולארית המורכבת מפאנלים סולאריים המפיקים אנרגיה ירוקה מהשמש. לכל שדה כמות שונה של פאנלים ורמת הספק שונה כפונקציה של פרמטרים כגון גודל השטח, אופן תכנון המערכת ואופן הקמתה ומיקומה בשטח. 

מה צריך ולמי מתאים להקים שדה סולארי?

על-מנת להקים שדה סולארי יש להחזיק בשטח פתוח בגודל בינוני עד גדול. לרוב מדובר בשטחים השייכים למושבים, יישובים, קיבוצים, חקלאים ומפעלים. במסגרת השדה הפתוח ניתן להתקין מערכת סולארית מסחרית גדולה בעלת הספק של 15KW ומעלה – וכמובן שכל מקרה לגופו.

האם ניתן לתפעל שדה סולארי גם במהלך החורף?

האקלים הישראלי החם במרבית ימות השנה מהווה בסיס מצוין ואמין להפקת אנרגיה סולארית קבועה ובהיקף גדול – וגם במהלך החורף ניתן להפיק אנרגיה סולארית בהיקף משמעותי. הזמן היחיד שבו לא ניתן להפיק אנרגיה סולארית הוא כמובן שעות הלילה. 

לאיזו תשואה ניתן לצפות משדה סולארי?

הנתונים מראים שכאשר מדובר במערכת סולארית מסחרית ניתן לצפות לתשואה של עד 20%. כמובן שהמספרים משתנים בהתאם למגוון רחב של פרמטרים וזאת כתלות בין היתר גם באיכות התכנון וההתקנה של המערכת הסולארית, גודלה וטיב הטכנולוגיה שבה משתמשת המערכת.  

מתחילים בייעוץ ובדיקת היתכנות

השלב הראשון בדרך להקמת שדה סולארי בשטח הפרטי או המסחרי שלכם הוא לבדוק היתכנות ולבצע בדיקות פרטניות. נתחיל בשיחת ייעוץ ונמשיך בהגעה אל השטח שלכם על-מנת לבצע מדידות ובדיקת מונה. זאת במטרה להבין מהו בדיוק הפוטנציאל הטמון בשטח מבחינה כלכלית ולגבש הצעת מחיר משתלמת. 

מציאת פתרונות מימון יצירתיים 

חברת סלע תשתיות מסייעת ללקוחותיה במציאת פתרונות מימון יצירתיים ומותאמים אישית בהתאם לרצונות ולצרכים הכלכליים. מטרתנו מבחינה זאת היא שהלקוחות שלנו יוכלו לממן את המערכת ולא יאלצו לוותר על הקמתה בשל סוגיות כלכליות, ויתרה מכך גם שיוכלו לעשות זאת בראש שקט.

תכנון והקמת שדה סולארי בליווי EPC לכל אורך הדרך עם סלע תשתיות

המענה שאנו מספקים ללקוחות שלנו הוא מענה EPC – משמע Engineering, Procurement and Construction או בעברית: הנדסה, רכש ובנייה – וכל מה שצריך להקמת שדה סולארי מתקדם ורווחי. הליווי שלנו הוא מלא החל מהשלב הראשון – שלב הייעוץ ובדיקת ההיתכנות וכלה בכל השלבים הבאים: רישוי, תכנון, התקנה, ניטור ותחזוקת מערכת סולארית

נדאג לעזור לכם למקסם את פוטנציאל הרווח והתשואה הטמון במערכת הסולארית שלכם באמצעות:

1. הידע הטכנולוגי והמקצועי והניסיון הרב שצברנו ב-10 השנים האחרונות בכל הקשור למערכות סולאריות

2. התאמה אישית של ההרכב הסולארי המדויק ביותר עבורכם

3. שימוש בטכנולוגיות ובמוצרים המתקדמים ביותר הקיימים כיום בשוק האנרגיה הסולארית ובהתאם לרשימת בלומברג Tier-One

4. תכנון מדויק ומקצועי, הקמה איכותית של המערכת ע"י אנשי מקצוע מוסמכים וליווי אישי, ניטור ותחזוקה גם לאחר ההתקנה

אם אתם רוצים לבדוק היתכנות פרטנית של הקמת שדה סולארי, מערכת סולארית מסחרית או מערכת סולארית ביתית, ומעוניינים להתקדם בתהליך, צרו איתנו קשר כאן או במספר הטלפון 077-996-6240 ונחזור אליכם בהקדם לצורך מתן ייעוץ אישי ופרטים נוספים. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

שדה סולארי – מערכת סולארית רווחית בשטח הפרטי או המסחרי שלכם

שם נוסף לשדה סולארי הוא חווה סולארית ומשמעותם מערכת סולארית גדולה אשר מוקמת בשטח פתוח. כל מי שיש בידם עתודות קרקע נרחבות יכולים לבחור לנצל את השטח לצורך הקמת שדה סולארי. עבור גורמים עסקיים ואנשים פרטיים רבים מדובר בהחלטה חכמה אשר טומנת בחובה תועלת ויתרונות משמעותיים לטווח הארוך, כמו הגעה לעצמאות אנרגטית, הפקת מקור הכנסה

קרא עוד ›
גגות ברקע של שקיעה

מערכת סולארית לשטח מסחרי או חקלאי – כל האפשרויות הקיימות לכל המצבים ובכל הגדלים

עם התקדמות המגמה הירוקה מתקדמת גם הטכנולוגיה הירוקה – ובפרט טכנולוגיה המשמשת להפקת אנרגיה ירוקה מהשמש. כיום ניתן לתכנן ולהתקין מגוון של מערכות סולאריות, בין אם מדובר במערכת סולארית לשטח פתוח או במערכת סולארית המותקנת על-גג מבנה חקלאי או מסחרי, ובין אם מדובר בשטח מסחרי או חקלאי קטן, בינוני או גדול.  במאמר זה נעמוד על

קרא עוד ›
בית

תכנון מערכת סולארית – כיצד תקימו מערכת שתפיק עבורכם את המיטב? רק כך

בין אם מדובר בהקמת מערכת סולארית ביתית או מסחרית, קטנה או גדולה, על גג מבנה או בשטח פתוח – כל הקמה צריכה להתחיל בתכנון מדויק, קפדני ומותאם-אישית לחלוטין. ישנם פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון וכל מקרה לגופו. זאת על-מנת להבטיח שהמערכת תפיק את מירב האנרגיה עבורכם, ובאופן היעיל ביותר, וכתוצאה מכך גם את מירב החיסכון

קרא עוד ›
דילוג לתוכן