שדה סולארי – מערכת סולארית רווחית בשטח הפרטי או המסחרי שלכם

השאירו פרטים

שם נוסף לשדה סולארי הוא חווה סולארית ומשמעותם מערכת סולארית גדולה אשר מוקמת בשטח פתוח. כל מי שיש בידם עתודות קרקע נרחבות יכולים לבחור לנצל את השטח לצורך הקמת שדה סולארי. עבור גורמים עסקיים ואנשים פרטיים רבים מדובר בהחלטה חכמה אשר טומנת בחובה תועלת ויתרונות משמעותיים לטווח הארוך, כמו הגעה לעצמאות אנרגטית, הפקת מקור הכנסה פאסיבי ושמירה על איכות הסביבה. מסוקרנים לדעת עוד? מוזמנים להמשיך לקרוא.

מערכת סולארית

מהו שדה סולארי?

שדה סולארי הוא מערכת סולארית המורכבת מפאנלים סולאריים המפיקים אנרגיה ירוקה מהשמש. לכל שדה כמות שונה של פאנלים ורמת הספק שונה כפונקציה של פרמטרים כגון גודל השטח, אופן תכנון המערכת ואופן הקמתה ומיקומה בשטח. 

מערכת סולארית

מה צריך ולמי מתאים להקים שדה סולארי?

על-מנת להקים שדה סולארי יש להחזיק בשטח פתוח בגודל בינוני עד גדול. לרוב מדובר בשטחים השייכים למושבים, יישובים, קיבוצים, חקלאים ומפעלים. במסגרת השדה הפתוח ניתן להתקין מערכת סולארית מסחרית גדולה בעלת הספק של 15KW ומעלה – וכמובן שכל מקרה לגופו.

האם ניתן לתפעל שדה סולארי גם במהלך החורף?

האקלים הישראלי החם במרבית ימות השנה מהווה בסיס מצוין ואמין להפקת אנרגיה סולארית קבועה ובהיקף גדול – וגם במהלך החורף ניתן להפיק אנרגיה סולארית בהיקף משמעותי. הזמן היחיד שבו לא ניתן להפיק אנרגיה סולארית הוא כמובן שעות הלילה. 

לאיזו תשואה ניתן לצפות משדה סולארי?

הנתונים מראים שכאשר מדובר במערכת סולארית מסחרית ניתן לצפות לתשואה של עד 20%. כמובן שהמספרים משתנים בהתאם למגוון רחב של פרמטרים וזאת כתלות בין היתר גם באיכות התכנון וההתקנה של המערכת הסולארית, גודלה וטיב הטכנולוגיה שבה משתמשת המערכת.  

מתחילים בייעוץ ובדיקת היתכנות

השלב הראשון בדרך להקמת שדה סולארי בשטח הפרטי או המסחרי שלכם הוא לבדוק היתכנות ולבצע בדיקות פרטניות. נתחיל בשיחת ייעוץ ונמשיך בהגעה אל השטח שלכם על-מנת לבצע מדידות ובדיקת מונה. זאת במטרה להבין מהו בדיוק הפוטנציאל הטמון בשטח מבחינה כלכלית ולגבש הצעת מחיר משתלמת. 

מציאת פתרונות מימון יצירתיים 

חברת סלע תשתיות מסייעת ללקוחותיה במציאת פתרונות מימון יצירתיים ומותאמים אישית בהתאם לרצונות ולצרכים הכלכליים. מטרתנו מבחינה זאת היא שהלקוחות שלנו יוכלו לממן את המערכת ולא יאלצו לוותר על הקמתה בשל סוגיות כלכליות, ויתרה מכך גם שיוכלו לעשות זאת בראש שקט.

תכנון והקמת שדה סולארי בליווי EPC לכל אורך הדרך עם סלע תשתיות

המענה שאנו מספקים ללקוחות שלנו הוא מענה EPC – משמע Engineering, Procurement and Construction או בעברית: הנדסה, רכש ובנייה – וכל מה שצריך להקמת שדה סולארי מתקדם ורווחי. הליווי שלנו הוא מלא החל מהשלב הראשון – שלב הייעוץ ובדיקת ההיתכנות וכלה בכל השלבים הבאים: רישוי, תכנון, התקנה, ניטור ותחזוקת מערכת סולארית

נדאג לעזור לכם למקסם את פוטנציאל הרווח והתשואה הטמון במערכת הסולארית שלכם באמצעות:

הידע הטכנולוגי והמקצועי והניסיון הרב שצברנו ב-10 השנים האחרונות בכל הקשור למערכות סולאריות

התאמה אישית של ההרכב הסולארי המדויק ביותר עבורכם

שימוש בטכנולוגיות ובמוצרים המתקדמים ביותר הקיימים כיום בשוק האנרגיה הסולארית ובהתאם לרשימת בלומברג Tier-One

תכנון מדויק ומקצועי, הקמה איכותית של המערכת ע"י אנשי מקצוע מוסמכים וליווי אישי, ניטור ותחזוקה גם לאחר ההתקנה

אם אתם רוצים לבדוק היתכנות פרטנית של הקמת שדה סולארי, מערכת סולארית מסחרית או מערכת סולארית ביתית, ומעוניינים להתקדם בתהליך, צרו איתנו קשר כאן או במספר הטלפון 077-996-6240 ונחזור אליכם בהקדם לצורך מתן ייעוץ אישי ופרטים נוספים. 

שאלות נפוצות:

שדה סולארי ניתן להתקין בשדות ובשטחים פתוחים גדולים. כל מי שיש בידם עתודות קרקע נרחבות יכולים לבחור להתקין בהן שדה סולארי. לרוב מדובר בשטחים פרטיים או עסקיים השייכים למושבים, חקלאים, קיבוצים, יישובים ומפעלים. 

שדה סולארי הוא מערכת סולארית לכל דבר ועניין. מדובר במערכת סולארית גדולה המוקמת בשדה או בשטח פתוח. 

מידע נוסף 

מיקום התקנה

שדות ושטחים פתוחים גדולים – פרטיים ומסחריים 

הספק המערכת

15 קילו-וואט (KW) ומעלה

רווח פוטנציאלי (הכנסה שנתית צפויה)

128 ש"ח בקירוב לכל מ"ר גג או עד 20% תשואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מערכת סולארית

התקנת פאנלים סולאריים באופן אידיאלי לצורך הפקת הכנסות ורווחים מקסימאליים

כיצד ביכולתכם לוודא שהמערכת הסולארית שתתקינו אכן תספק לכם ביצועים מקסימאליים לאורך זמן ותמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בגג או בשטח שברשותכם? שימו לב ל-4 הנקודות הקריטיות הבאות בנוגע להתקנת פאנלים סולאריים. אם תדאגו שהן מיושמות בזמן שמותקנים עבורכם פאנלים סולאריים חדשים תוכלו למקסם הכנסות ורווחים.  1. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום תחום האנרגיה הסולארית

קרא עוד ›
מערכת סולארית

התקנת גגות סולאריים – כל המספרים והתשובות שאתם מחפשים מחכים לכם בפנים

ב-10 שנות הניסיון שלנו ערכנו פגישות ייעוץ רבות עם גורמים שרצו להצטרף גם הם למהפכת האנרגיה הירוקה. במהלך הפגישות הללו הם שאלו אותנו שאלות חשובות לפני שהם קיבלו החלטה בדבר התקנת מערכת סולארית חדשה על הגג הביתי או המסחרי שלהם. ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר והתשובות המדויקות ביותר שניתן לתת להן + מידע חשוב

קרא עוד ›
פאנל סולארי

המסלול הירוק של חברת החשמל – היום קל, מהיר ומשתלם מתמיד להתקין מערכת סולארית ביתית

עד לא מזמן, אנשים פרטיים אשר רצו להתקין מערכת סולארית ביתית קטנה היו צריכים להמתין מספר חודשים עד לקבלת האישור מחברת החשמל, להגיש מסמכים רבים ולעסוק בביורוקרטיה מורכבת. המסלול הירוק של חברת חשמל מאפשר להם לקבל אישור מיידי כך שרישוי המערכת הופך לפשוט וקל מתמיד ותהליך חיבור מערכת סולארית לרשת החשמל הופך כולו לקצר וגם

קרא עוד ›
דילוג לתוכן